Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Renk seçimi:

Cruel City / Heartless City / 2013 /-Skr-/ Mp4-Mkv / TR Altyazılı Online Dizi İzle


Konu

Online #1
Cruel City / Heartless City / 2013 /-Skr-/ Mp4-Mkv / TR Altyazılı
[Resim: R1GM66.jpg]
Yönetmen: Lee Jung-Hyo, Jang Yong-Woo
Yazar: Yoo Seong-Yeol
Yayın Kanalı: JTBC
Bölüm Sayısı: 20
Tür: Suç,Aksiyon,Romantik
Yayın Tarihi: 2013/05/27
Yayın Günü ve Saati: Cumartesi & Pazar 21:55
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore
Konusu:
*Polis memuru Yoon Soo Min, Shi Hoo Yu yakalamak için onun başı olduğu bir uyuşturucu çetesinin içine gizlice sızar.
*Jung Si Hyun: Yetimhanede yetişmiş ve uyuşturucu ile iç içe zorlu bir hayat yaşamıştır. Zeki ve fiziksel yönden güçlü olduğu için çok kısa bir sürede bölgenin ikinci patronu olmuştur. Daha da yükselmek için planlar yaparken, aynı yetimhenede yetişmiş Kyung Mi ile tanışır. Kyung Mi şimdi bir polistir.
Bir baskın esnasında Kyung Mi suikasta kurban gider. Si Hyun baş şüphelidir ve polis tarafından aranmaktadır. Daha sonra Soo Min le tanışır ve ona aşık olur.
*Han Soo Min: Öz kardeşler değillerdir ama, So Min Kyung Mi'yi kardeşi gibi görür. Soo Min Kyung Mi'ye hayran olduğu için polis olmuştur. Bir uyuşturucu operasyonu esnasında Kyung Mi ölür.Onun katilini bulmak için gizlice bir uyuturucu çetesinin içine sızar.
*Ji Hyung Min: Narkotik şubenin genel müdürüdür. Düğününe çok az bir zaman kala nişanlısı Kyung Mi'yi kaybetmiştir. Katili affedemez ve Soo Min'e gizli bir görev verir.
*Min Hong Ki: Hyung Min'in amiri ayrıca emniyet müdürüdür. Sıcak ve nazik görüntüsünün altında hırs dolu bir adam yatmaktadır.
*Lee Jin Sook: 7 gece klübüne sahip ve 20 yılı aşkın bir süredir iş dünyasının içindedir.
*Moon Deok Bae: Uyuşturucu kartelinin bir üyesidir. Si Hyun olayının gerçek yüzünü bilen tek kişidir.Para ile kandırılması çok kolay bir kişiliktir.
*Kim Hyun Soo: Si Hyun'un sağ kolu ve inandığı tek kişidir. Si Hyun için hayatını feda edebilecek kadar sadık bir insandır.
*Lee Kyung Mi: Yetimhanede büyüdüğü için Si Hyun'dan başka güvenecek kimsesi yoktur. Evlatlık verilip ikisi ayrı düşünce, polis memuru olmaya karar verir.
[Resim: j8dMrD.jpg]

[Resim: l1PlmB.png]

1-20
Spoiler: Göster


Cevapla
Teşekkür Edenler:
#2
Dizinin Online Bölümleri Eklenmiştir...


Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task