Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Renk seçimi:

Spy / 2015 /-Skr-/ Mp4-Mkv / TR Altyazılı Online Dizi İzle


Konu

Online #1
Spy / 2015 /-Skr-/ Mp4-Mkv / TR Altyazılı
[Resim: g2oW25.jpg]
Adı: Spy
Türü: Aksiiyon, Aile, Romantik
Bölüm Sayısı: 16
Kanal: KBS2
Tarihi: 9 Ocak 2015
Saati: Cuma - 21:30
Konusu:
*Dizi Kuzey Kore Generali Jang Sung Taek tarafından gerçek hayat hikayesinden kurgulanmıştır.
Bir gün, Güneyde sıradan bir ev kadını olarak hayat sürdürmekte olan eski Kuzey Kore casusu Park Hye-rim yeniden göreve çağrılır. Görevi, Kuzeye dönüp, orada NIS için analist olarak çalışan oğlu Kim Seon'u getirmektir. Kim Seon, kız arkadaşı Yoon-jin ile tek kelime Çince bilmeden Çinli turistlere rehberlik yapmaya çalıştığı sırada tanışır ve aşık olurlar. Hye-rim, oğlu ve ülkesi arasında seçim yapmak zorunda kalır ve bu seçim onu büyük bir tehlikeye sokacaktır.
*The Gordin Cell isimli İsrail dizisinin uyarlanması olan bu dizi, Kuzey/Güney ilişkilerine değiniyor. NIS (Milli İstihbarat Teşkilatı) eski ajanı bir anne ve oğlunun hayatını konu alan dizi, aile ilişkileri ile casusluğun doğasında olan aksiyonun harmanlandığı bir dram.
*Dizide Kim Jae-joong, Kim Seonu adında NIS için çalışan dahi bir analisti canlandırıyor. Annesi rolünde ise , bir eski Kuzey Kore casusunu canlandıracak olan Bae Jong-ok'u görüyoruz.
16 bölümden oluşacak dizi cuma günleri ard arda 2 bölüm olarak yayınlanıyor.
[Resim: ojEXZq.jpg]

[Resim: l1PlmB.png]

1-16
Spoiler: Göster


Cevapla
Teşekkür Edenler:
#2
Dizinin Online Bölümleri Eklenmiştir...


Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task