Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Renk seçimi:

Ex-Girlfriend Club / 2015 /-Skr-/ Mp4-Mkv / TR Altyazılı Online Dizi İzle


Konu

Online #1
Ex-Girlfriend Club / 2015 /-Skr-/ Mp4-Mkv / TR Altyazılı
[Resim: VPYY7R.jpg]
Yönetmen: Kwon Seok-Jang
Senarist: Lee Jin-Mae
Kanal: tvN
Bölüm: 12
Yayın Tarihi: Mayıs- Haziran 2015
Ülke: Güney Kore
Dil: Korece
Konusu:
*Erkekler kız arkadaşlarının eski erkek arkadaşları hakkında meraklıdırlar. Aynı şekilde kadınlar da bu konuda pek meraklıdırlar. Ne zaman bir kadın ve erkek ilişkisini bitirse kadın, erkeğin kalbinde bir yara bırakıp sonsuza kadar canının acımasını ister. Çoğu zaman ilişki sona erdikten sonra kadınlar acı çeker ve hep erkeklerin hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına devam ettiklerini sanırlar. Peki ya erkekler gerçekten öyle mi yaparlar?
Bang Myeong Soo (Byun Yo Han) eski kız arkadaşlarıyla yaşadığı deneyimlerle ilgili internette yazdığı hikayelerle ünlü olmuş bir webtoon yazarıdır. Aslında eski ilişkileri hakkında pek üstünden değil de baya detaylı yazan biridir. Hikayesi dikkat çekip filme çevrilmek istendiğinde filmin yapımcısı olacak kişi eski sevgililerinden birisi olan film yapımcısı Kim Soo Jin (Song Ji Hyo)'den başkası değildir. Eski sevgilileri olan Jang Hwa Young (Lee Yoon Ji), Na Ji Ah (Jang Ji Eun) ve Ra Ra (Hwa Young) film çekileceğini duyunca ortaya çıkarlar. Şimdi Soo Jin'in eski erkek arkadaşının eski kız arkadaşlarıyla bir tanışma şansı vardır. Bu üç kadınla eski anılarını paylaşmak ona nasıl gelecektir?
[Resim: ALJVZX.jpg]

[Resim: l1PlmB.png]

1-20
Spoiler: Göster


Cevapla
Teşekkür Edenler:
#2
Dizinin Online Bölümleri Eklenmiştir...


Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task