Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Renk seçimi:

İmparatoriçe Ki / Empress ki / 2014 / Mp4-Mkv / Türkçe Senkronlu

Konu

(07-09-2023, 23:11)Pixie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Güncellemeden sonra açamadım bu diziyi hata veriyor videolar 

(08-09-2023, 13:07)Fatih 정복자 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(07-09-2023, 23:11)Pixie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Güncellemeden sonra açamadım bu diziyi hata veriyor videolar 
Nasıl bi hata alıyorsunuz?
Ekran gri kalıyor ve video ekranı çıkmıyor. Sayfayı bir çok kez yeniledim bir kez yakaladım çıktı video ve play tuşuna basınca tekrar gri ekran oluyor. İnternetimde sıkıntı yok film vs açılıyor. 
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: İmparatoriçe Ki / Empress ki / 2014 / Mp4-Mkv / Türkçe Senkronlu - Yazar: Pixie - 09-09-2023, 14:24
Task