Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Renk seçimi:

Seo Bok" Filminin İlk Fragmanı Yayımlandı


Konu

Yeni #1
[Resim: 5BKkOY.jpg]

Başrolünü Gong Yoo ve Park Bo-Gum’un paylaştığı, "Seo Bok" adlı yeni filmin ilk fragmanı yayımlandı.

Film, dünyanın ilk insan klonu olan 'Seo Bok'u (Park Bo-Gum) ele geçirerek, sonsuz yaşamın sırrını çözmeye çalışan birçok güç sahibi insanın mücadelesini anlatmaktadır. Eski istihbarat ajanı Ki-Hun (Gong Yoo), kendisini bu mücadelenin tam ortasında bulur.

Yayımlanan fragmanda, Ki-Hun’a (Gong Yoo) çok gizli bir görev teklif edilir. Kök hücre klonlaması ve genetik modifikasyon sonucu bir test olan Seo Bok (Park Bo-Gum) ile tanışır. Seo Bok dışarından bakılınca masum ve zararsız gibi görünürken karanlık gözleri farklı şeyler anlatmaktadır. Bir bilim adamı onun ölümsüz olduğunu söyler.

Fragmanın ilerleyen saniyelerinde Ki-Hun projeye daha çok dahil olurken Seo Bok’un bir klondan daha fazlası olduğunu fark etmeye başlar. Biri Seo Bok’a son verilmesini emreder. Ki-Hun onu korumak için elinden geleni yapar ve fragmanın son saniyelerinde Seo Bok, Ki-Hun’a bakarak, "Neden beni korumaya çalışıyorsun?"  diye sorar.

Film, Çin klasiği olan "Xu Fu" adlı bir hikâyenin, modern hayata uyarlanmış halidir.

Filmin yönetmen ve senarist koltuğunda "Architecture 101" filminin yönetmeni Lee Yong-Joo oturmaktadır.

Filmin bu yılın Aralık ayında, Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.
Kayit Ol
Kayit Ol

Son Düzenleme: 02-11-2020, 17:44, Düzenleyen: Kwan Lee.
Cevapla
Teşekkür Edenler: Kwan Lee

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task