Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Renk seçimi:

THE PRODUCER-2015/TR ALTYAZI/MKV


Konu

MKV #1
THE PRODUCER-2015/TR ALTYAZI/MKV.
[Resim: qVY4Bf.jpg]
Yönetmen: Seo Soo-Min , Pyo Min-Soo
Yazan: Park Ji-Eun
Kanal: KBS2
Bölümler: 12
Çıkış Tarihi: 15 Mayıs - 20 Haziran 2015
Süre: Cuma ve Sat 21:15
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

Alıntı:Konusu:
Seung-Chan ( Kim Soo-Hyun ), KBS çalışanına yaptığı gizli eziyet nedeniyle KBS televizyon ağının eğlence bölümünde çalışmaya karar verdi. İşe başladığı ilk gününde Seung-Chan eğitimden geçiyor ancak PD Ye-Jin ( Kong Hyo-Jin ) ile zor zamanlar geçiriyor . Ye-Jin, "Music Bank" adlı müzik programının yapımcısıdır.

Seung-Chan gizli sırrını ve PD Joon-Mo'yu ( Cha Tae-Hyun ) birbirlerine karşı tutkuyla gördüğünde harap olur . Joon-Mo, "2 Gün ve 1 Gece" adlı çeşitli programın yapımcısı ve uzun süredir PD Ye-Jin'in arkadaşı. 

PD Ye-Jin, pahalı bir park etmiş araba ile meydana gelen bir olay nedeniyle sabahtan beri kendini hasta hissediyor. Park edilmiş arabanın sahibiyle iletişim kurmaya çalışıyor, ancak başarısız oluyor. Ye-Jin daha sonra sahne sanatçısı üzerinde popüler şarkıcı Cindy ( IU ) ile tartışıyor.

PD Joon-Mo da zor bir dönemden geçiyor. Gösterisinin düşük puanlar nedeniyle iptal edileceğine dair söylentiler duyuyor. Uzun ve zor bir günün ardından, PD Ye-Jin nihayet pahalı otomobilin sahibini bulabildi. Şaşırtıcı bir şekilde, pahalı arabanın sahibi Seung-Chan.

Oyuncular:
[Resim: 45%281%29.png]
[Resim: YoA2Kf.jpg]
[Resim: Rejqrf.jpg]

NOT: Koremekanı Site'sine Çok Teşekkürler.

Site'nin Diğer Konularına Alttaki Linkten Ulaşabilirsiniz.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

[Resim: UPTOBOX%281%29.jpg]

01-12/BÖLÜMLER:THE PRODUCER-2015

Spoiler: Göster


Cevapla
Teşekkür Edenler:
#2
Dizinin İndirme Bölüm Linkleri Eklenmiştir...


Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task