Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Renk seçimi:

THE FİERY PRİEST - 2019 / TR ALTYAZI / ONLİNE


Konu

Online #1
THE FİERY PRİEST-2019/TR ALTYAZI/ONLİNE
[Resim: 1%2845%29.jpg]
Adı: The Fiery Priest | Hot Blooded Priest
Tür: Komedi,Gizem,Aksiyon
Yapım Yılı: 2018-2019
Yönetmen: Lee Myung-Woo
Senarist: Park Jae-Bum
Yapım Şirketi: SAMHWA NETWORKS
Yayın Tarihi: 15 Şubat 2019 – 20 Nisan 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore
Yayıncı: SBS
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Bölüm Sayısı: 40

Alıntı:Konusu:

Dizi, eski bir rahibin cinayet davasını çözmek için öfke sorunları yaşayan bir rahip (Kim Nam-Gil) ile bir dedektifin (Kim Sung-Kyun) güçlerini birleştirmesini konu almaktadır. Dizide sosyal refah hizmet alanlarının sömürülmesi ve dini inançlar kullanılarak gerçekleşen tacizleri konu almaktadır.

Karakterleri:

Kim Nam-Gil dizide bir Katolik rahibi olan Kim Hae-Il karakterini canlandırmaktadır. Obsesif kompulsif bozukluğu, travma sonrası stres bozukluğu ve aralıklı patlayıcı bozukluğundan muzdariptir. Bu yüzden, öfke kontrolü sorunları yaşamaktadır ve çevresindeki insanlara kaba davranmaktadır. Analitik becerileri, içgörüsü sayesinde insanlara yönelik tatminleri şaşırtıcı bir şekilde doğru çıkmaktadır. Aslında 10 yıl önce, Ulusal İstihbarat Servisi'nin terörle mücadele ekibinde yer alan üst düzey bir ajandı.

Kim Sung-Kyun dizide bir dedektif olan Goo Dae-Young karakterini canlandırmaktadır. Gudam Polis Merkezi’nin Şiddet Suçları Bölümü’nde görev almaktadır. Kolaylıkla gözyaşı dökebilecek olan yumuşak kalpli, duygusal bir adamdır. Bu yüzden, etrafındaki insanlara zayıf görünmemek için sürekli blöf yapmaktadır. Kavgayı bir silah olarak kullanmaktansa fantezi sözleri kullanmayı tercih etmektedir. 3 yıl önce oldukça asabi bir dedektifti. Ancak ortağı öldürüldükten sonra bir korkağa dönüştü.

Lee Honey dizide bir savcı olan Park Kyung-Sun karakterini canlandırmaktadır. Seul Merkez Bölge Savcılığı’nda görev almaktadır. O, herkes tarafından harika iş kapasitesi, patronları ile olan iyi uyumu, zekâsı ve iyi görünümü ile tanınmaktadır. Zayıflara karşı güçlü ve güçlülere karşı zayıf olan birisidir.

Go Joon dizide yasal işler yapmayan bir iş adamı olan Hwang Cheol-Bum karakterini canlandırmaktadır. Eskiden bir gangsterdi.

Çeviri: azby & gyul
Teşekkürler.

[Resim: 2%2840%29.jpg]
Oyuncular:
[Resim: 3%2829%29.jpg]
[Resim: 4%2822%29.jpg]
[Resim: 5%2813%29.jpg]
[Resim: 6%282%29.png]
Go Joon / Hwang Cheol-Bum
Keum Sae-Rok / Seo Seung-A
Jung Young-Joo / Jung Dong-Ja
Kim Hyung-Mook / Kang Seok-Tae
Jung In-Gi / Nam Suk-Goo
Han Ki-Joong / Park Won-Moo
Lee Moon-Sik / Ki Yong-Moon
Jeong Dong-Hwan / Lee Young-Joon

[Resim: 7.jpg]


[Resim: STREAMANGO.jpg]

01-40/BÖLÜMLER: The.Fiery.Priest-Koremekani.com
Spoiler: Göster


Cevapla
Teşekkür Edenler:
#2
Dizinin 1.2.3.4.5.6.7.8.910.11.12.13.14.15. ve 16. Online Bölüm Videoları Eklenmiştir...


Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task