Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Renk seçimi:

"Familiar Wife" Dizisinin Yeni Afişleri Yayımlandı


Konu

Yeni #1
[Resim: familiar-wife-afis-2.jpg]


tvN’in yaklaşan "Familiar Wife" dizisinin grup afişinin yanı sıra iki ana karakterin karakter afişi yayımlandı.

Dizi, zamanda seyahat etme yeteneğine sahip olan bir adamın geçmişte yaptığı tercihler nedeni ile başta kendisi olmak üzere etrafındaki insanların günümüzdeki yaşamlarının değişmesini konu almaktadır.

Ji Sung dizide sıradan bir banka çalışanı olan Cha Joo-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Ancak göründüğü gibi hiçte sıradan bir kişiliğe sahip değildir. Zamanda seyahat etme yeteneğine sahiptir. Bir gün geçmişe gider ve orada bir seçim yapmak zorunda kalır. Yaptığı bu seçimden dolayı günümüzdeki her şey değiştirir. Han Ji-Min dizide Cha Joo-Hyuk’un (Ji Sung) eşi olan Seo Woo-Jin karakterini canlandırmaktadır.

Yayımlanan grup afişinde Ji Sung, Han Ji-Min, Jang Seung-Jo ve Kang Han-Na yer almaktadır. Jang Seung-Jo dizide Cha Joo-Hyuk’un (Ji Sung) en yakın arkadaşını ve Kang Han-Na dizide Cha Joo-Hyuk’un ilk aşkını canlandırmaktadır.

Ji Sung ve Han Ji-Min’in karakter afişlerinde ise her iki karakterin, evli bir çift olarak birbirlerine karşı olan tutumlarına yer verilmiştir. Ji Sung'un karakter afişinde, "Şuanda sahip olduklarımızla iyiyiz, değil mi?"  yazmaktadır. Han Ji-Min’in karakter afişinde, "Benden memnun değil misin?"  yazmaktadır.


[Resim: familiar-wife-afis-3.jpg]

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mr. Baek" ve "Shopaholic Louis" dizilerinin yönetmeni Lee Sang-Yeob oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "King of High School Life Conduct", "Oh My Ghost" ve "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo" dizilerini kaleme alan Yang Hee-Seung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 1 Ağustos'ta yayımlanması planlanılıyor.
Son Düzenleme: 14-07-2018, 15:04, Düzenleyen: Kim So Ro.
Cevapla
Teşekkür Edenler: Kwan Lee

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task