Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Renk seçimi:

"Extreme Job" Filmi Oyuncu Kadrosu ile Göz Dolduruyor


Konu

Yeni #1
[Resim: extremejob-anakadro.jpg]


Ryoo Seung-Ryong, Lee Honey, Jin Seon-Kyu, Lee Dong-Hwi ve Gong Myung’un yeni "Extreme Job" filminin ana kadrosunda yer alacağı açıklandı.

Film, 5 kişilik narkotik suçlarla mücadele ekibinin etrafında dönmektedir. Bir suç örgütünün izini süren ekip bir tavuk restoranında gizlice çalışmaya başlar. Çok geçmeden çalıştıkları restoran tavuklarının lezzeti ile ünlenir. Restoranın bu şekilde ünlenmesi dedektifleri beklenmedik bir duruma sokar.

Ryoo Seung-Ryong, Lee Honey, Jin Seon-Kyu, Lee Dong-Hwi ve Gong Myung filmde narkotik suçlarla mücadele ekibinde görev alan dedektifleri canlandıracak.

Filmin yönetmen koltuğunda "Twenty", "Love Forecast", "Tazza: The Hidden Card", "Cheer Up Mr. Lee" ve "Never Ending Story" filmlerini kaleme alan aynı zamanda "Twenty" ve gelecek ay gösterime girecek olan "What a Man Wants" filmlerinin yönetmenliğini yapmış olan Lee Byeong-Hun oturmaktadır.

Filmin çekimlerine bu ay başlanması planlanılıyor.
Cevapla
Teşekkür Edenler: tijeen , Kwan Lee

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task