Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Renk seçimi:

Athena : Goddess of War / 2010 /- Skr - / Mp4-Mkv / TR Altyazılı Online Dizi İzle


Konu

Online #1
Athena : Goddess of War / 2010 /- Skr - / Mp4-Mkv / TR Altyazılı
[Resim: AgVDO7.jpg]


Yönetmen : Jeong-hyeon Hwang | Myeong-jung Kim | Tae-hun Kim
Yapım Yılı : 2010
Dil : Korece
Ülke : Güney Kore
Tür : Aksiyon | Gerilim | Romantik
Senaryo : Hyeon-jun Kim | Nam-kyeong Yu
Yapımcılar: Young-sup Kim
Nam-ı Diğer : ATHENA | Atena: Jeonjaengui Yeosin
Firma : SBS
Vizyon Tarihi : 13 Aralık 2010 ~ 21 Şubat 2011
Bölüm Sayısı : 20

Çeviri : güzzi & Yukinohana


Alıntı:Konusu :
Yakın gelecekte Kore Yarımadası'nda birleşmenin sağlanması için bazı girişimlerde bulunuluyordur. Birleşmenin gerçekleşebilmesi için Güney Kore'nin büyük miktarda paraya ihtiyacı vardır ve bunun için TWR denilen bir teknoloji geliştirir. TWR yüksek hızlı bir nükleet reaktördür ve diğer bütün ülkeler de bu teknolojiye sahip olmak ister.
Hükümet TWR yüzünden gelişebilecek olası terör saldırılarını engellemek için Terörle Mücadele Ulusal Servisi'ni (NTS) kurar ve Jung-Woo (Jung Woo-Sung) NIS'den NTS'ye transfer edilir. Jung-Woo transfer edildiği ve artık gerçek bir ajan gibi yaşayabileceği için çok mutludur. Ancak görevinin Kuzey Koreli ilticacıları izlemek olduğunu öğrenir.
Bir gün Kuzey Koreli teröristleri izlemek için, yanında eski bir Kuzeyli ajan olan, ilticacı Ki-Soo ile İtalya'ya gönderilir.
İtalya'da Güney Kore Başkanının kızı Soo-Young (Lee Bo-Young) teröristler tarafından kaçırılır. Hükümet durumu çözmek için aralarında Jae-Hee'nin de (Lee Ji-A) bulunduğu bir grup ajanı İtalya'ya gönderir. NTS ajanları teröristlerle müzakere ederken, NIS binası sergi salonunda rehber olarak çalışan, Jung-Woo'nun platonik aşkı Hye-İn (Su Ae) ve ABD İç Güvenlik Bölümü Doğu Asya şube başkanı Son-Hyuk da (Cha Seung-Won), NTS ajanlarını hayretler içinde bırakarak, birden ortaya çıkar.
Jung-Woo, NTS içinde, diğer ajanların çözemediği sorunları çözmek için var olan gizli bir birimin olduğunu ve dahası Hye-İn'in de bu birimin bir parçası olduğunu öğrenir.
Etrafında dönen gizli olaylar sonucunda, dünyadaki güç dengelerini değiştirmek için dönen büyük komployu ve bunu Athena'nın yönettiğini keşfeden Jung-Woo Athena'nın gerçek kimliği ve Hye-İn ile Son-Hyuk'un NTS Çözüm Birimi'nde sakladıklarını merak eder.


Oyuncular :
[Resim: Goddes%20of%20War.PNG]

[Resim: 01-Goddes.Of.War-BizimAsia.mkv.jpg]

[Resim: cooltext250969261384492.png]

1-20
Spoiler: Göster


Cevapla
Teşekkür Edenler:
#2
Dizinin Online Bölümleri Eklenmiştir...


Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task