Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Renk seçimi:

The 3rd Hospital / 2012 /-Skr-/ Mp4-Mkv / TR Altyazılı Online Dizi İzle


Konu

Online #1
The 3rd Hospital / 2012 /-Skr-/ Mp4-Mkv / TR Altyazılı
[Resim: za4RNB.png]
[Resim: 1%2858%29.jpg]
[Resim: GPznjy.png]
Adı: The 3rd Hospital
Yönetmen: Hwang Jeong-hyeon, Kim Sol-mae
Senaryo: Seong Jin-mi
Yayın Kanalı: tvN
Bölüm: 20
Yayın Tarihi: 5 Eylül 2012
Konusu:
*Seoul'da artan nüfusun taleplerini karşılamak üzere yeni bir tıp merkezi kurulur. Dudak uçuklatan ücretler ve geri çevrilmez teklifler sunan hastane Kore'nin en iyi doktorlarını kadrosuna dahil eder. Kurum yenilikçi tedavileriyle hem ülke hem de dünya çapında bir numara olmayı hedeflemektedir. Bu nedenle, yüzyıllardan beri süregelmekte olan alternatif tıp geleneğinden faydalanmak amacıyla hastane bünyesinde bir departman açmaya karar verir. Yönetimin fikrine göre batı tıbbı ve doğu tıbbını uygulayan doktorlar işbirliği yaparak tıpta yeni bir çağ başlatacaktır.
*Ancak işler reklam panolarına yansıtıldığı kadar parlak değildir. Kaynakları ve uygulamaları biribirine zıt olan iki dal üvey kardeş gibidir. Yedi yıllık tıp eğitimi alan doktorlar alternatif tıp denilen kaideyi şehir efsanesi olarak görmekte ve hastalıklara buldukları iyileştirme yöntemlerine tesadüf gözüyle bakmaktadır.
Yöntem ve uygulama eleştirisi bir yana alternatif tıp doktorlarını adam olarak görmezler ve sürekli aşağılarlar.
*Tıp sosyetesinde adı karaya çıkan alternatif tıbbın tek kurtuluş yolu hastane bünyesinde kurulan bu departmanın başarılı olmasından geçmektedir. Sıra dışı kişiliği ve akıl almaz duygusallığı ile Kim Seun Hyun alternatif tıp departmanına baş doktor olarak getirilir. Lakin onun karşısında Tanrı'nın Eli olarak adlandırılan yetenekli beyin cerrahı Kim Doo Hyun vardır. Geçmişten husumetleri bulunan iki kişi insan hayatı namına gelecekte buna dur diyebilecek midir?
Çevirisi İçin: Setsuna'ya Çok Teşekkürler.
[Resim: 2%2841%29.jpg]
[Resim: yN4dk0.png]
Kim Seung-Woo*Doo-Hyun
Oh Ji-Ho*Seung-Hyun
Kim Min-Jung*Hye-In
Sooyoung*Ui-Jin
Choi Yoon*So
[Resim: 6rnRjN.png]
[Resim: 3%2852%29.jpg]

[Resim: cooltext250969261384492.png]

1-20
Spoiler: Göster
Son Düzenleme: 18-07-2017, 08:11, Düzenleyen: Kwan Lee.
Cevapla
Teşekkür Edenler:
#2
Dizinin Online Bölümleri Eklenmiştir...


Cevapla
Teşekkür Edenler:
#3
(18-07-2017, 08:15)Kwan Lee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Dizinin Online Bölümleri Eklenmiştir...
dizinin linkini atabilirmisiniz tesekkür ederim
Cevapla
Teşekkür Edenler:
#4
(06-10-2020, 20:20)saley1978 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(18-07-2017, 08:15)Kwan Lee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Dizinin Online Bölümleri Eklenmiştir...
dizinin linkini atabilirmisiniz tesekkür ederim

Diziyi ben riplemedim benim dizim değil yükleyen arkadaş linkleri silip gitti.Dizinin linkleri bende yok aradım internetten bulamadım sende indirme linki varsa ben ripler yüklerim.


Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task