Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Renk seçimi:

Konu

[Resim: 81.png]
Bazi şeyler var beni ciddi anlamda deli ediyor
Genel olarak finallerin berbat oluşu. Mutlu sonları ,son 5- 10 dkk ya bırakmaları ( yahu bi tadına varalım dimi)
Vee yemek yerken görgü kurallarına uyulmaması ( ağızda lokma varken konuşmak gibi)
Wc muhabbetini çok seviyorlar, hiç anlamış değilim resmen midem bulanıyor
Ya sizlerin sinir olduğunuz şeyler ?
Herşey gönlünüzce olsun, Mutluluk ise gölgeniz...
En güzel günleriniz , yaşanmamışlar olsun...
Son Düzenleme: 12-02-2018, 18:15, Düzenleyen: Kwan Lee.
Teşekkür Edenler: Kim So Ro
Valla pek hatırlamıyorum ama genelde komedi romantik izledimeyi sevdiğimden olsa gerek pek sinir oldugum şey olmadi  >:D<
Teşekkür Edenler: tijeen
İstanbull ve Fatih bey çok şaşırdım ,hiç mi tepkinizi çeken bir şeyler yok  Smile
Çok relax gördüm sizi  Gül  Gül
Son Düzenleme: 12-02-2018, 11:20, Düzenleyen: tijeen. (Sebep: harf hatası)
Teşekkür Edenler:
(12-02-2018, 11:19)tijeen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.İstanbull ve Fatih bey çok şaşırdım ,hiç mi tepkinizi çeken bir şeyler yok  Smile

hehe haklisin tijeen
(12-02-2018, 11:19)tijeen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.İstanbull ve Fatih bey çok şaşırdım ,hiç mi tepkinizi çeken bir şeyler yok  Smile

Big Grin
Benim  en sinir olduğum şey kaşığı dişleyerek pilav yemeleri. Çorba icerken bile savas sesi geliyor
görgü kurallarını pek umursamıyorlar bimi?
Teşekkür Edenler:
"Virüs salgını kingdom "dizisi 2 sezon yayınlandı ,3 sezonu bekliyorum...
Ciddi anlamda mide bulandırıcı sahnelerle doluydu. Konu itibariyle normal diyeceksiniz ve haklısınız. Koreliler bazen abartmıyorlar mı? bana mı öyle geliyor? bilemedim
Teşekkür Edenler:
mutlu olmayı istemediklerini düşünüyorum. yani para ise para şöhretse o da var ama hep hayatlarını başkalarını kıskandırmak ve saygı görmek için tüketen tuhaf karakterlerle dolu dizileri.  koreliler hakkında en net fikrim "fakirsen sana fakir olduğunu en iyi hissettirecek ülke-millet" oldukları.
Teşekkür Edenler: tijeen , tijeen
(12-07-2023, 20:53)m3gadeth Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.mutlu olmayı istemediklerini düşünüyorum. yani para ise para şöhretse o da var ama hep hayatlarını başkalarını kıskandırmak ve saygı görmek için tüketen tuhaf karakterlerle dolu dizileri.  koreliler hakkında en net fikrim "fakirsen sana fakir olduğunu en iyi hissettirecek ülke-millet" oldukları.

Çok doğru tespit
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task