Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Renk seçimi:

Konu

Mrb asia ailesi 
Arada good detective dizisimi izlemiştim. 
Sizlere yazmayı unuttum, eh malum yaşlılık deeermişim kikikiki 
sanırım saimdang dizisinden sonraydı. Çok hoş bir diziydi mutlaka izleyin derim
Güzel bir hafta sonu geçirmenizi dilerim .   8888
Herşey gönlünüzce olsun, Mutluluk ise gölgeniz...
En güzel günleriniz , yaşanmamışlar olsun...
Teşekkür Edenler: Kwan Lee
Merhaba Asia ailesi
Işığın prensesini izledim güzel dizi. Klasik kore tarihi dizi işte çok fazla bişi beklemeyin kikiki
Ben zevkle izledim.  kötülere karşı ıyı insanların mücadelesi vee iyilerin zaferi Wink
partners of jastice 2 sezon harikaydı. İlk sezondan daha güzeldi.Sadece yemek yerken izlemeyin derim
Umarım 3 sezon çekilir
Teşekkür Edenler:
İyi geceler, queen inhyuns man dizisini izledim geldim Smile bu kaçıncı tekrarımdır unuttum
Geçmiş ve günümüzde geçen sürükleyici aşk hikayesi
Hoş vakit geçirmek için ideal ,fazla söze gerek yok izleyin derim
Teşekkür Edenler:
Mrb asia ailesi Wink Masters sun izledim geldimmm
Çerezlik hoş vakit geçireceğiniz bir dizi, tekrar yapmayı seviyorum yaaa 
Gülümseten huzur veren dizileri mutlaka tekrarlarım iyi geliyor deneyin Wink
Teşekkür Edenler:
İyi akşamlar Asia ailesi
Hide and seek dizisini izliyorum 29-30 bölümleri izledim,. Yorum yapmak için geldim kikiki 
Su A (kaçırılan kız) çok sevimli şirin gibi ,ilerleyen bölümlerde çadılaşır mı bilmem. Hayatı alt üst oldu (gerçekler ortaya çıkmaya başladı ama tam da değil eksik bişiler var) umarım finalde avukatla mutluluğu yakalar.
Min Chae Rin (evlat edinilen kız) küçüklüğünden beri hep mücadele ve acı dolu hayatı . üzülüyorum ,acıyorum , zavallı kıskanç biri. Finalde umarım Eun Hyuk ile beraber olup mutluluğu yakalar. Sanırım ilk defa kötü karaktere üzüldüm 
Bayan Kim çok sinsi ,itici sinir bi tip kikiki
Ay evlere şenlik birde babannemiz var Madam Na allah düşman başına vermesin. 30 bölümdür beni deli ediyor. Hayatta tahammül edemediğim tip merhametsiz, kendini herkesten üstün gören
Cadaloz
Birde kaçırılan kızı (su A) yangından kurtarıp annelik yapan kadın var( ismini hatırlayamadım)
Çok iyi bir kadın ona çok üzülüyorum( olaylar tam netleşmedi ama)umarım finalde o da çok çok mutlu olur
Tabii koreli yönetmenler seyirciyi ters köşe yapmayı çok seviyor( beni deli ediyorlar) umarım mutlu son olur yoksa çatlarım. Acayiip sardı bu dizi
teşekkürler Hüseyin bey iyi ki varsınız, sayenizde izleye biliyorum
Son Düzenleme: 21-03-2021, 21:06, Düzenleyen: tijeen.
Teşekkür Edenler: Kwan Lee
İyi geceler asia ailesi, Hide and seek diziyi bitirdim ve son yorumum için burdayım.
Dizi ilk bölüm beni şaşırtmıştı bu ne ya nasıl kore dizisi çok farklı demiştim ilk 3-5 bölüm böyle devam etti daha sonra klasik kore dizilerine döndü. Heyecanlı sürükleyici bol entrikalı geçiyor.
Severek izledim , Cadaloz babannenin durumunu görmek içime su serpti. Su A nın kendisini toplamasına sevindim.Dünyada başka erkek yokmuş gibi davranmasına  sinir olmuştum .Başka ip ucu yok merak edenler diziyi keyifle izleye bilir. Herşey yoluna girdi ve vee mutlu son
Kendinize iyi bakın byss
Teşekkür Edenler:
Mrb Asia ailesi Nasılsınız? 
O kadar çok koşturmaca kiii şuraya iki satır bşle yazmaya vakit ve enerji bulamadım.
"My golden life " izledim sıradan kore dizisi . konusu ise zengin oğlan ,fakir kız muhabbeti işte
Savaşçı dizisi bitti izlemeyen yoktur sanırım kikiki 
Şu an da "love amangst  war" izliyorum daha doğrusu dinliyorum
Tablette dizi açık sürekli ,ben koşturmaca anca dinliyorum işte.
Çok üzgünüm, çok yorgunum, kendi hastalığım artı tuzu biberi ,Allah beterinden korusun diyorum. Görüşmek üzere hoşçakalın
Son Düzenleme: 14-04-2021, 14:54, Düzenleyen: tijeen.
Teşekkür Edenler:
Merhaba asia ailesi
Sesimi duyan varmı ? bilmiyorum, çoğu zaman kendi kendime konuşuyor gibi hisediyorum. Nedendir bilmem yinede yazmaya devam ediyorum. Şu son iki hafta her anı her dakkikası kabustu. Çok korkunç ve zor günler geçirdim, geçirdik ailemle
Malesef covid belası bizim evede uğradı. Çok şükür şimdilik atlattık görünüyor. Umarım ilerleyen günlerde bir problem yaşamayız.
Dilerim rabbimden :hiç kimsenin canını yakmasın ,üzmesin ,boynunu bükmesin. Çok zormuş akadaşlar ya yaşamak başka bişi tv de görmek başka...
Şimdi gelelim izlediğim diziye. Hernekadar daha kafamı toplayamasam da "365 Repated the year " 7-8  bölümleri izledim.
Bana çokkarışık geldi. Sanırım altyazı tercümede de sıkıntı var kısaca pek iyi gitmiyor yaniii her an bırakabilirim kikiki
Görüşme üzere Allah her daim sizleri, bizleri korusun.  8888
Teşekkür Edenler:
365 repead the year final çok güzeldi. Seçimler kaderimizi değiştirir. Güzel dizi, vaktiniz bolsa izleyin derim. 
En güzel günleriniz,  yaşıyacaklarınız olsun   Wink
Teşekkür Edenler:
Günaydın asia ailesi,
 pencereden giren gün ışığı sağlık ,mutluluk ve huzuru da yanında getirsin. 
Pandemi günlerinde hayat bazılarımız için normal ama çoğunluk için anormal . Umarım bu günleri güzel değerlendirebiliriz.
Hımmm ben tale of the nine tailed diziyi bitirdim.  yapmış olduğumuz seçimler hayatımıza yön verir. Her seçimin farklı sonucu olur. Hiç bir zaman pes etmemeli yaşam mücadelesini bırakmamalıyız. Şahsen böyle bir sonuca vardım. Kendi rahatsızlığım ,yaşadıklarım algılarımı etkiliyor. izlediğim diziye bakış açımı, okuduğum kitaba bakışımı yönlendiriyor Sanırım hepimiz için geçerlidir. 
Kendinize iyi bakın, kendinizi sevin, ödüllendirin Wink
Görüşmek üzere ...
Teşekkür Edenler:
Vincenzo izliyorum , 19 bölümü bitirdim . şu an şoktayım , gecenin yarısı çığlık atmak istiyorum yaaa off "olamazzzzzz" koreli senaristlerden herşey beklenir . umarım ölmemiştir offf 
Şimdi gidiyorum 20 bölüme...
Teşekkür Edenler:
Günaydın, Nasılsınız? Umarım herşey yolundadır.
Vincenzo dizisini bitirdim. Mutlaka izleyin. Korenin en uzun bolumlerinden oluşan dizisi. Her bir bölüm film süresi ve kalitesinde.Oyuncular hepsi döktürmüş, yan karakterler bile,  şaştım kaldım. seneryo bir kaç noktada beni şaşırtsa da genel olarak harika. Beni rahatsız eden gereksiz ani ses yükselmeleriydi. Gürültü patırtı. Bazı yerlerde kulaklığımı çıkardım kikiki
  Malesef başarılı dizinin birçok çakma versiyonunu yakın zamanda göreceğiz buna eminim. Gençler için olumsuz etkileti olacaktır. Çete, mafya özentisi diziler hıh 
Görüşmek üzere sevgilerle...
Teşekkür Edenler:
Beyond evil diziyi bitirip geldim Wink çok başarılı bir dizi. Bazı bölümlerde ciddi kafam karıştı, 
ilaçlı kafayla zor çözdüm kikiki 
tavsiye ederim izleyin.
Teşekkür Edenler:
Günaydın asia ailesi Nasılsınız? 
Dizi izlemeye devam. Who are you? Diziyi tekrar izledim. Bilirsiniz beğendiğim dizileri tekrar tekrar izlerim. Beyond evil de ki kötü karaket oyuncu ,bu dizide çok iyi bir karakteri canlandırıyor. Tavsiye ederim. Arada farklı ülkekerin dizilerinede bakıyorum. Strike dizisini bitirip şimdi harrow a başladım tavsiye ederim.
Kendinize iyi bakın  8888
Teşekkür Edenler:
Kaçıncı tekrarı yaptım bilmem, Secret love- yasak aşk dizisini izledim . ilk bölümler baya sinir bozucu geçiyor ama ilerleyen bölümler eğlenceli 
İzleyin derim .
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da