Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Renk seçimi:

Konu

İyi geceler asia ailesi 
Keyifler nasıl diye soracağım ama çekiniyorum.  Malum pandemi günleri herşey sıkıntılı 
Hastalık kapma korkusu, ekonomik sıkıntılar vs vs vs
Şöyle keyifle yürüyüşe bile çıkamıyorum...
Sağlık sorunlarım desen almış başını gitmiş hiç bu konuya girmiyeyim
Gelelim izlediğim diziye kikiki yıllardır başlayıp ilk bölümlerde bıraktığım bir dizi
Bu sefer azimliyim tamamlayacağım. Efsane kral geunchogo 23. Muhteşembölüme geldim 
Aslında güzel bir dizi neden izleyemedim pek anlamadım ,sanırım sıkıntı düblajda hhahaha
Alışmışım trt kaliteli dublajlı dizilere , farklı kanallarjn dizileri malesef kötü geliyor, kulağı tırmalıyor gece gece benden bu kadar kendinize iyi bakın
Hayatın değerini bilin
Herşey gönlünüzce olsun, Mutluluk ise gölgeniz...
En güzel günleriniz , yaşanmamışlar olsun...
Teşekkür Edenler:
(13-06-2020, 02:05)tijeen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.İyi geceler asia ailesi 
Keyifler nasıl diye soracağım ama çekiniyorum.  Malum pandemi günleri herşey sıkıntılı 
Gelelim izlediğim diziye kikiki yıllardır başlayıp ilk bölümlerde bıraktığım bir dizi
Bu sefer azimliyim tamamlayacağım. Efsane kral geunchogo 23. Muhteşembölüme geldim 
Aslında güzel bir dizi neden izleyemedim pek anlamadım ,sanırım sıkıntı düblajda hhahaha
Alışmışım trt kaliteli dublajlı dizilere , farklı kanallarjn dizileri malesef kötü geliyor, kulağı tırmalıyor gece gece benden bu kadar kendinize iyi bakın
Hayatın değerini bilin

Dublajda derken ses kaymasımı oluyor yada görüntü kalitesinde mi sıkıntı?

Teşekkür Edenler: tijeen
(13-06-2020, 13:04)Kwan Lee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(13-06-2020, 02:05)tijeen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.İyi geceler asia ailesi 
Hayatın değerini bilin

Dublajda  derken  ses kaymasımı oluyor yada görüntü kalitesinde mi sıkıntı?
TRT kalitesinde dublaj yok desem az. Yanii farklı tv kanallarda yayınlanmış diziler düblajlar sıkıntılı . Ses kalitesi ,tınısı , canlandırdığı kişiye ses uymaması falan filan.... Sanırım sorun bende, fazla mükemmeliyetçi bir yapım var
Teşekkür Edenler:
Merhaba asia ailesi
Şu an "efsane kral geunchogo " 39. bölüme geldim. Baya baya sardı dizi kikiki
Şunu anladım ki ; kral da olsan düşüncelerinin anlaşılmaması çok zor. Güç mücadelesi,makam mevki sevdası hiç deişmemiş .Yoldaşım diyorsun , yan yana mücadele veriyorsun ama sırtından bıçakla yı veriyorlar. Ne acı.....
Yüz yıllar önce de yaşanmış, günümüzde de yaşanıyor....
Teşekkür Edenler:
Merhaba asia ailesi, 
Efsane kral dizi 56 bölüme geldim , yani ne krallık mış be kardeşim 
Saray habire isyancılar tarafından ele geçiyor, geunchogo geri alıyor falan fişman.
Nedir bu koltuk sevdası, makam mevki merakı anlamış değilim.
Yüzyıllar geçmiş halaa insan oğlu değişmemiş aynı kafa aynı düşünceler.....
Teşekkür Edenler:
Mrb asia ailesi
Efsane kral geunchogo bitti ardından gwangeto bu dizide bitti 
Şimdi tekrarlara başladım hapishanedeki çiçek bitti ve sıra yaban çiçeği dizisine geldi
Yazın genelde dublajlı dizileri tekrarlıyorum el işi yaparken iyi gidiyor
Bu pandemi döneminde sağlıklı günler dilerim görüşmek üzere....
Teşekkür Edenler: Kwan Lee
Selam, King Geunchogo dizi film izlemek için üye oldum. Bir türlü gene de seyremedim. Hayal kırıklığı  yaşıyorum.. Bu dizi filmi kesintisiz nası izleyebilirim.. saygılarımla..
Teşekkür Edenler: tijeen
(09-07-2020, 21:23)İsmail Sezgn. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Selam, King Geunchogo dizi film izlemek için üye oldum. Bir türlü gene de seyremedim. Hayal kırıklığı  yaşıyorum.. Bu dizi filmi kesintisiz nası izleyebilirim.. saygılarımla..
Slm ismail bey , sorun nedir ? Neden izleyemediniz?
Teşekkür Edenler:
The king eternal monarch diziyi bitirdim güzel diziydi 
Final biraz kafa karıştırıcıydı ya nasıl desem hoş bulmadım. 
Dizi ağır ilerliyor ama ilgi çekici ,kafa yorucu , dikkat istiyor
Öyle bir içine çekiyor ki bırakamıyorsun.
 Beklediğim gibi bitmedi ,sanırım hayal kırıklıgı bu yüzden
Offf neyse gece gece kelimeleri duzgun yazamıyorum 
Görüşmek üzere kendinize iyi bakın....
Teşekkür Edenler:
Mrb asia ailesi,
dün Arrietty izledim. H miazaki nin güzel manga çalışmasi.Ayrıntılara hayran kaldım, herşey her bir kare çok emek verilmiş. Sorunlardan birazcık uzaklaşayım diyorsanız ,izleyin derim.
"Tell me what you saw"  bu diziye başladım ve yarıladım. Heyecan,gerilim,aksiyon ve merak hemen yeni bölüme geçiyorsunuz. Jang hyun başrolde desem, başka söze gerek yok sanırım.
Görüşmek üzere... Sevgiyle kalın...
Teşekkür Edenler:
Tell me what you saw  final izleyip, yorumumu bırakmak için geldim.
Son bir kaç bölüm sanki biraz zorlama gibi olmuş ,genel olarak izlenir. Polisiye aksiyon sevenlere tavsiyemdir. jang Hyun başrolde, yine oyunculuğu muhteşem 
ben başarısız olduğu diziye rastlamadım
görüşmek üzere byss...
The Tale of Nok du dizisini bitirip geldim. Romantik komedi miş, işte çerezlik dizi arıyorsanız izleyin derim . Bir kaç gündür pek yorum yazacak havada değildim. Yanii yazılacak çok şey var da yazamıyorum neyse çok uzattım. Görüşmek üzere byss
İyi akşamlar asia ailesi, umarım güzel bir haftasonu geçirmişsinizdir.
Bana sakın anlatmayın, kıskanabilirim, desemde inanmayın kıskanç biri değilim Smile
Sanırım azıcık imrenebilirim, malum covid 19 tedirginliği kendimi tamamen eve hapsetmeme neden oldu. İşin şakası yok ,ilacı olmayan bir hastalık.
 Deniz kum güneş ve kitaplarım ....  Ne kadar özledim sizi ahh ah
Bu arada jumong dizisini izliyorum bilmem kaçıncı tekrarı. 16. bölümdeyim karakterlerle baya bi samimiyiz ,bol bol muhabbet ediyoruz. Başlarına gelecekleri söylüyorum ikaz ediyorum ama dinleyen kim Wink
Kendinize iyi bakın görüşmek üzere bysss
Son Düzenleme: 19-07-2020, 21:41, Düzenleyen: tijeen.
İyi akşamlar asia ailesi
Jumong dizisinde 50 bölüm bitirdim.Tekrar izlemek çok keyifli kikiki ya da benim için ...
Karakterlerle sohbet ediyorum demiştim ya bundan dolayı Wink jumong a yeri geliyor kızıyorum yeri geliyor seviyorum .Evladım gibi uyarıyorum "yapma çocuğum başına şunlar gelecek" diyorum. O da aynen söz dinlemeyen çocuk gibi bildiğini okuyor kikikiki
  Dizi gerçekten harika güncel yaşamdan kesitler,  okuyabilene...
Güç öyle birşey ki ele geçiren kaybetmemek için her yola başvuruyor.
 Kişiliği  oturmamış, bencilce hırslarının esiri olan birinin  elinde ise  insanlıkdan çıkıyor.
Kendini bilen, doğruları ,ilkeleri olan birinin elinde ise yoldan çıkma ihtimali çok daha düşük
 Hayat her daim istediğin gibi yolunda gitmiyor,  süprizlerle dolu .Asla yapmam, dediklerini yapabilirsin. Bu yüzden asla ,asla demeyin ki yalancı durumuna düşmeyin Wink
 Cümlelerim çok ciddi konulara doğru  ilerlerken noktayı bırakıyorum.
             Görüşmek üzere , her şey gönlünüzce olsun...
Son Düzenleme: 24-07-2020, 22:23, Düzenleyen: tijeen.
Mrb asia ailesi , jumong dizisini bitirdim de şimdi ne izliyeceğim derdine düştüm kikiki
Tavsiyelere açığım, zihnimi  meşkul edecek oyalıyacak dizi öneriniz var mı?
Görüşmek üzere ,sevgiyle kalın ...
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task