Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

YURİ VE SHİN DONG-WOOK YENİ BİR DİZİDE BİRLİKTE ROL ALACAK


Konu

Yeni #1
[Resim: yuri-shin-dong-wook.jpg]

'Girls’ Generation' grubundan Yuri ve Shin Dong-Wook’un "Dae Jang Geum Is Watching" adlı yeni bir dizide başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.

23 Temmuz’da MBC’den bir kaynak, Yuri ve Shin Dong-Wook’un Yönetmen Sun Hye-Yoon’un yeni dizisinde rol alacağını doğruladı.

"Dae Jang Geum Is Watching" dizisi, "A Jewel In The Palace" (TRT’de "Saraydaki Mücevher" olarak yayımlandı) dizisindeki Seo Jang-Geum ve Min Jeong-Ho çiftinin torunlarından olan üç kardeşin (Han San-Hae, Han Jin-Mi ve Han Jeong-Sik) aşklarını ve hayat mücadelesini konu alacak. Üç kardeşte lezzetli yemekler pişirmekte oldukça kabiliyetlidir.

Dizinin yönetmeni Sun Hye-Yoon daha önce "Brog Mom", "Star Audition: The Great Birth", "We Got Married" yapımlarının yönetmenliğini üstlenmişti. Ayrıca Yönetmen Sun Hye-Yoon ünlü komedyen Shin Dong-Yup’un eşidir.

Oyuncu Shin Dong-Wook sağlık nedenlerinden dolayı kariyerine 7 yıl ara vermişti. Geçen sene yayımlanan "Lookout" ve geçtiğimiz aylarda final yapan "Live" dizileri ile geri dönüşünü gerçekleştirmişti. Shin Dong-Wook dizide en büyük kardeş olan Han San-Hae karakterini canlandıracak. Güçlü bir tat alma yetisi vardır ve bir satış elemanı olarak çalışmaktadır.

Yuri dizide Han San-Hae’nin çalıştığı satış ekibinde yeni çalışmaya başlayan Bok Soong-Ah karakterini canlandıracak.

Dizinin Eylül ayının sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.
Sol yanım; kalbim çok sevdiğim ve hep seveceğim  Heart
Son Düzenleme: 26-07-2018, 08:16, Düzenleyen: M~Ali.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task