Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Yang Se-Jong "Still 17" Dizisi İçin Çarpıcı Bir Değişim Geçirdi


Konu

Yeni #1
[Resim: yang-se-jong-30-but-17-1.jpg]


Yang Se-Jong, yer aldığı "Still 17" ("Thirty But Seventeen") dizisinde daha önce hiç göstermediği bir yönü ile izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Romantik-komedi türündeki "Still 17", 17 yaşındayken trafik kazası geçiren ve 13 yıl boyunca komada kalan bir kadının (Shin Hye-Sun) etrafında dönmektedir. Uyandığında artık bedeni 30 yaşındadır. Bir gün, kendisini toplumdan soyutlamış bir adamla (Yang Se-Jong) karşılaşır. Dizinin yönetmen koltuğunda "I Can Hear Your Voice", "Gabdong", "Pinocchio", "The Time We Were Not In Love" dizilerinin yönetmeni Jo Soo-Won oturmaktadır. Dizisinin senaristliğini ise "She Was Pretty" dizisinin senaristti Jo Sung-Hee yapmaktadır.

Yang Se-Jong dizide 17 yaşındayken bir travma geçiren ve geçirdiği travma sonucunda kendini toplumdan soyutlayan Gong Woo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Oyuncunun yayımlanan görüntülerinde, onun normal kişiliğinden oldukça farklı olduğu görülüyor. Yüzünün çoğunu kaplayan sakalları ve saçları birbirine karışmış durumda ve böylece ortaya çıkan bakımsız görünümü ile kendisini toplumdan nasıl soyutladığı ve yalnız yaşadığı güzel bir şekilde yansıtılmış. Ayrıca yayımlanan görüntüler oyuncunun komik bir tarafını da ortaya koyuyor. Çünkü istediği şeyleri yaparken nasıl gözüktüğünü umursamıyor gibi görünüyor.


[Resim: yang-se-jong-30-but-17-2.jpg]


Neden dizide rol almaya karar verdiği sorulduğunda Yang Se-Jong soruyu şu şekilde cevapladı: "Daha önceki çalışmalarımda göstermediğim özgün ve komik tarafımı göstermek istediğim. Ortaya özgün ve eğlenceli bir hikâye çıkarmak için çaba sarf ediyorum. Ancak izleyicinin karakterim için geçirdiğim bu değişimi nasıl karşılayacağı konusunda endişeliyim. Buna karşın, yeni bir yönümü gösterme fırsatı bulduğum için oldukça heyecanlıyım. Dizi çekimleri eğlenceli geçiyor. Lütfen, diziye ilginiz ve desteğinizi esirgemeyin."

Dizinin yapım ekibinden bir personel oyuncunun geçirdiği değişim konusunda şunları söyledi: "Yang Se-Jong, ilk gün karakterini mükemmel bir şekilde analiz etmesiyle herkesi şaşırttı. Dizide kendisinin komik yönünü göstereceğinden hiç kuşkumuz yok. Bu yüzden iyi bir izlenim bırakacağından eminim ve lütfen onun bu dönüşümünü görmek için bekleyin."

Dizinin ilk bölümünün 23 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.
Sol yanım; kalbim çok sevdiğim ve hep seveceğim  Heart
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da