Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

YAKLAŞAN "WONDERFUL GHOST"FİLMİNİN İLK AFİŞİ VE FRAGMANI YAYINLANDI


Konu

Yeni #1
[Resim: wonderful-ghost-aifs-fragman-2.jpg]

Yaklaşan "Wonderful Ghost" filminin ilk afişi ve ilk fragmanı yayımlandı.

Film, adaletsizliği umursamayan Jang-Soo (Ma Dong-Seok) ve kendisine yardım etmesi için Jang-Soo’nun peşinden ayrılmayan polis bir hayaletin (Kim Young-Kwang) etrafında dönmektedir. Jang-Soo hayalet yüzünden bir davaya karışır.

Ma Dong-Seok filmde bir judo salonu işleten Ma Dong-Seok karakterini canlandırmaktadır. Kafasına aldığı darbe sonucu hastaneye kaldırılır ve bir hayalet olan Tae-Jin’i  (Kim Young-Kwang) görmeye başlar.

Kim Young-Kwang filmde bir polis memuru olan Tae-Jin karakterini canlandırmaktadır. Kendisine bir araba çarpar ve hastaneye kaldırılır. Komaya giren Tae-Jin ruhu serbest kalır. Bir hayalet olarak ortalıkta dolaşmaya başlar. Kendisini sadece Jang-Soo’nun (Ma Dong-Seok) gördüğünü fark eden Tae-Jin yardım etmesi için Jang-Soo’yu ikna etmeye çalışır.

Ayrıca filmin yardımcı oyuncu kadrosunda Lee Yoo-Young yer almaktadır.

Filmin bu yılın Eylül ayında Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor
.

FTAGMAN
Kayit Ol

Sol yanım; kalbim çok sevdiğim ve hep seveceğim  Heart
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da