Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Uee "My Beautiful Ally" Adlı Yeni Bir Dizide Rol Alacak


Konu

Yeni #1
[Resim: uee-kadro.jpg]

Uee’nin KBS2’nun yeni "My Beautiful Ally" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.

Dizi, ebeveynlerinin biyolojik ebeveynleri olmadığını dahası onu büyütenlerin katil olduğunu öğrenen Kim Do-Ran’ın etrafında dönmektedir. Kim Do-Ran gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışır.

Uee dizide kamu sınavına hazırlanan Kim Do-Ran karakterini canlandıracak. Onun karakteri, mali açıdan zorluklar çekmesine rağmen parlak ve pozitif bir kişiliğe sahiptir.

Geçtiğimiz günlerde, erkek başrol karakteri canlandırması için Lee Jang-Woo’ya teklif götürüldüğü açıklanmıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Golden Cross", "Ms. Perfect" ve "Girls' Generation 1979" dizisinin yönetmeni Hong Seok-Ku oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Blow Breeze" dizisini kaleme alan Kim Sa-Kyung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task