Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)Renk seçimi:

THE NİGHT WATCHMAN'S JOURNAL-2014/TR ALTYAZI/MKV


Konu

MKV #1
THE NİGHT WATCHMAN'S JOURNAL-2014/TR ALTYAZI/MKV
[Resim: 1%2842%29.jpg]
Dizi: Night Watchman's Journal
Yönetmeni: Lee Joo-Hwan
Senaristi: Yoo Dong-Yoon
Yayın Tarihi: 2014
Dili: Korece
Ülkesi: Güney Kore
Yayın Kanalı: MBC
Bölüm Sayısı: 24
Alıntı:Konusu:
Lee Rin (Jung Il Woo) vahşi ve isyankar yöntemleriyle güvensizliğini ve kalbindeki derin yarayı saklayan fakat bir gün başına gelen bir kazadan ötürü doğaüstü varlıkları görme yetisine kavuşan muzip bir prenstir. Yeni görüşü ve yeteneğiyle kuşanan prens, akşamdan şafak vaktine kadar Chosun halkını doğaüstü varlıklardan korumak için sokaklarda devriye gezen ve haksız yere can veren masumların sorunlarını çözen bir ekip olan Gece Bekçilerine katılmak için gönüllü olur. Karıştığı davaları çözdükçe hem zihinsel, hem de duygusal anlamda gelişen ve halkın yaşadığı zorluklara şahit olan, Lee Rin hayata bakış açısını değiştirmeye başlar ve yeni bulduğu yüreklilikle kaderiyle yüzleşir.
Moo Seok (Jung Yun Ho) muzip prens Lee Rin'e hizmet eden bir korumadır. En katı dövüş sanatları eğitimiyle büyümüş ve Chosun'un en iyi kılıç ustası olmuştur. Az konuşmasına ve soğuk davranmasına rağmen kadınlar onun için çılgına dönmektedir. Rastgele karşılaştığı Do Ha ile buz tutmuş kalbi yavaş yavaş erimeye başlamıştır ama ona aşık olmak, hizmet ettiği Prens Lee Rin ile karşı karşıya gelmek anlamına gelmektedir.
Do Ha (Go Sung Hee) nesillerce Baek Do dağlarındaki ruhların enerjisini koruyan bir kabile olan Ma Go'nun varisidir. Ma Go kabilesinin kaderine göğüs germekle hükümlü olan Gece Bekçilerini bulmak için Chosun'un merkezi, Han Yang'a yolculuk yapan sıcak kalpli, merhametli biridir. Kaderin cilvesi mi dersiniz, kendini ateş gibi sıcak olan Lee Rin ile buz gibi soğuk olan "Moo Seok" arasında bulmuştur.
Park Soo Ryun (Seo Ye Ji) adliye memuru Park Soo Jong'un kızıdır ve erdemli bir kız olarak sevimliliğine ve zararsız oluşuna rağmen aslında Prens Lee Rin'in eşi olmak için güçlü arzu ve gurur hisleri duymaktadır. Daha sonra kalbinin arzusunun önünde büyük bir engel olarak duran Do Ha'yı bir diken olarak görmeye başlamıştır.
Do Ha (Go Sung Hee), Lee Rin (Jung Il Woo), Moo Seok (Jung Yun Ho) ve Chul Joo "Gece Bekçileri" adlı bir ekibin bir parçasıdır. Bu ekip kralın emriyle her gün akşam 9 ile sabah 5 arası Chosun halkını korumakla ve doğaüstü güçlerin karıştığı açıklaması mümkün olmayan davaları çözmekle yükümlüdürler.
Çevirisi İçin : zırzır-juliet; & nutellabrain'e Çok Teşekkürler.


Oyuncular:
[Resim: 4%2834%29.jpg]
[Resim: 5%2823%29.jpg]


NOT: Koremekanı Site'sine Çok Teşekkürler.

Site'nin Diğer Konularına Alttaki Linkten Ulaşabilirsiniz.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

[Resim: UPTOBOX%281%29.jpg]

01-24/BÖLÜMLER: The.Night.Watchman-Koremekani.com

Spoiler: Göster


Cevapla
Teşekkür Edenler:
#2
Dizinin İndirme Linkleri Eklenmiştir...


Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task