Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)Renk seçimi:

SCHOLAR WHO WALKS THE NİGHT-2015/TR ALTYAZI/MKV


Konu

MKV #1
SCHOLAR WHO WALKS THE NİGHT-2015/TR ALTYAZI/MKV
[Resim: 1%2810%29.jpg]
Adı: Scholar Who Walks The Night
Tür: Dram, Tarih, Romantik, Aksiyon, Fantastik
Yönetmen: Lee Sung-Joon
Senarist: Jo Joo-Hee, Han Seung-Hee
Yapım Yılı: 2015
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe - 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20

Alıntı:Konusu:
Bir komplo sonucunda vatana ihanet ile suçlanan üst sınıf bir ailenin genç kızı (Lee Yoo-Bi) erkek gibi giyinerek kitap satmaya gider. O gece yürüyüş yapan yakışıklı bir alimle (Lee Jun-Ki) karşılaşır. Ancak alim aslında bir vampirdir.
Karakterleri:
-Lee Jun-Ki:Yakışıklı bir vampir ve alim olan Kim Sung-Yeol karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri geçmişte, genç bir bilim adamıdır ve Veliaht Prensin (Lee Hyun-Woo) yakın arkadaşıdır. İkisi, insanların mutlu oldukları bir ülke inşa etme hayali kurmaktadır. Ancak Sung-Yeol'un kaderi arkadaşını, sevgilisini kaybetmesine ve vampire dönüşmesine yol açar.
-Lee Yoo-Bi:Bir asilzadenin kızı olan 21 yaşındaki Jo Yang-Sun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, zeki ve neşeli birisidir. Babası atılan bir iftira sonucunda bir hain olmak ile suçlanmaktadır. Bu yüzden ailesini geçindirebilmek için kitap satar. Yetenekleri ve çenesiyle en iyi kitap satıcısı haline gelir.
-Shim Chang-Min:Veliaht prens olan 24 yaşındaki Lee Yoon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri hayatı sadece eğlenceden ibaretmiş gibi yaşayan biri gibi görünse de babası öldükten sonra sakladığı pençelerini çıkarır ve yavaş yavaş sorularına cevaplar bulmaya başlar.
-Lee Soo-Hyuk:Bir vampir olan Gwi karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, görünüşü ile insanları kendine hayran bırakmaktadır. Ayrıca o insanların dünyasında gizli bir hükümdardır. Kim Sung-Yeol'un (Lee Jun-Ki) en büyük düşmanıdır.
-Kim So-Eun:İki karakter canlandırmaktadır. Biri, genç bir soylu kadın olan 20 yaşındaki Choi Hye-Ryeong karakterini canlandırmaktadır. O, Prens Lee-Yoon'un (Shim Chang-Min) nişanlısıdır. Onun karakteri, şık ve soğuk birisidir. Diğeri ise, Sung-Yeol'un (Lee Jun-Ki) ilk aşkı olan 20 yaşındaki Lee Myung-Hee karakterini canlandırmaktadır.
-Jang Hee-Jin:20li yaşlarının ortalarındaki şehrinin en iyi gisaengi olan Soo-Hyang karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, fakir bir köylü ailenin beş çocuğundan en büyüğüdür. Yoksul hayatından kurtulmak için 10 yaşında bir gisaeng olmayı seçer. Ayrıca çocukluğunda Kim Sung-Yeol (Lee Jun-Ki) tarafından ölmek üzereyken bulunur.
-Lee Hyun-Woo:Dürüst ve asil bir ruha sahip olan 20 yaşındaki Veliaht Prens Jung-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, kraliyet kütüphanesinde genç bir alim olan Kim Sung-Yeol (Lee Jun-Ki) ile aynı öğretmenden ders alır. İkili tehlikeli bir komplonun arkasında yatan gerçekleri öğrenir ve Sung-Yeol'un kana susamış bir vampire dönüşmesine neden olur.
Çevirmen: Setsuna'ya Teşekkürler.

Oyuncular:01-20/BÖLÜMLER: Scholar.Who.Walks.The.Night-2015

Spoiler: Göster


Son Düzenleme: 17-08-2020, 16:43, Düzenleyen: Kwan Lee.
Cevapla
Teşekkür Edenler:
#2
Dizinin İndirme Bölümleri Eklenmiştir...


Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task