Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)Renk seçimi:

LOBBYİST-2007/TR ALTYAZI /MKV


Konu

MKV #1
LOBBYİST-2007/TR ALTYAZI /MKV
[Resim: MV5BZGVlY2Y1MGUtZTdkMC00OTAyLWJmNmItMzEz...00_AL_.jpg]
Yönetmen: Boo Sung-Chul , Lee Hyeon-Jik
Yazan: Joo Chan-Ok , Choi Wan-Kyu
Kanal: SBS
Bölümler: 24
Çıkış Tarihi: 10 Ekim - 26 Aralık 2007
Yayın Günleri: Wed. & Perşembe 21:55
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore
Konusu:
1980'lerin ortasında, Maria ( Jang Jin-Young ), Harry ( Song Il-Kook ) ile sakin bir balıkçı köyünde büyür . Harry'nin babası Kuzey Koreli bir casus ülkeye gizlice girip onu öldürdüğü için öldü, çünkü ordu komutanıydı. Harry ve kız kardeşi olaydan sonra Amerika'ya taşındı. Maria'nın ailesi de kısa süre sonra Amerika'ya göç ediyor ve Maria'nın babası otobüs şoförü olarak çalışıyor. Amerika'da mutlu bir şekilde yaşarken, bir kişi Maria'nın babasını bir gün öldürür. Bu arada, Harry tesadüfen Maria ile tanışır. Amcası cinsel olarak kız kardeşi Suzie'yi taciz ettiğinde, kız kardeşi ile evden kaçmaya karar verir.

10 yıl sonra ... Maria 20 yaşında ve otobüs şoförü olarak çalışıyor. Kız kardeşi Eva ( Yoo-Sun ) prestijli bir Amerikan kolejinden mezun oldu ve Washington DC'deki deniz istihbarat ajansında çalışıyor. Bir gün, Eva'nın erkek arkadaşı Tae-Hyuk ( Han Jae-Suk ) ile tanışıyor ve onun için duygularını geliştirmeye başlıyor. Hayatı boyunca garip işlerde çalışırken, Harry, Mafya'ya kız kardeşi Suzy'yi kurtarması için meydan okuyor. Mafya patronunun Koreli karısı ( Kim Mi-Sook ) Harry'den etkilendi ve çeteye katılmasına izin verdi. Bu arada Maria, FBI'nın Eva'yı araştırdığını ve hassas askeri sırlar çalmaya çalışmaktan şüphe duyduğunu öğrendi. Kız kardeşi gizemli koşullar altında öldüğünde, Maria'nın yaşamı birden bire değişiyor ...
Oyuncular:
[Resim: Ads%C4%B1z%287%29.png]


NOT: Koremekanı Site'sine Çok Teşekkürler.

Site'nin Diğer Konularına Alttaki Linkten Ulaşabilirsiniz.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

[Resim: UPTOBOX%281%29.jpg]

01-20/BÖLÜMLER:LOBBYİST-2007 -Koremekani.com

Spoiler: Göster


Son Düzenleme: 13-03-2019, 14:48, Düzenleyen: Kwan Lee.
Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
LOBBYİST-2007/TR ALTYAZI /MKV - Yazar: Kwan Lee - 12-03-2019, 17:05
RE: LOBBYİST-2007/TR ALTYAZI /MKV - Yazar: Kwan Lee - 12-03-2019, 17:07
Task