Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)Renk seçimi:

Aşka Yolculuk - (Moon Lovers : Scarlet Heart Ryeo).2016 / TR Dublajlı


Konu

MKV #1
Aşka Yolculuk - (Moon Lovers : Scarlet Heart Ryeo).2016 / TR Dublajlı/800.MB-MKV
[Resim: 1%2829%29.jpg]
Adı: Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo
Tür: Dram, Tarih, Romantik, Fantastik
Yapım Yılı: 2016
Yönetmen: Kim Kyu-Tae
Senarist: TongHua (roman), Jo Yoon-Young
Yayın Tarihi: 29 Ağustos 2016-1 Kasım 2016
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı
Dili: TR Dublajlı
Ülke: Güney Kore
Yayıncı: SBS
Bölüm Sayısı: 20

Alıntı:Konusu:
Dizi, güneş tutulması sırasında Goryeo Hanedanlığı zamanına geri giden ve orada diğer insanların korkudan önünde titrediği Wang So’ya (Lee Jun-Ki) aşık olan bir kızın (IU) öyküsünü anlatmaktadır.
Karakterleri:
-Lee Jun-Ki Dizide, Kral Taejo’nun dördüncü oğlu olan prens Wang So karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, buz gibi soğuk bir kişiliğe sahiptir. O, dikkatleri üzerine çekmek istemeyen birisidir ama doğduğu ayrıcalıklardan dolayı bu imkânsızdır.
O, güneş olmak istemedi ancak parlıyordu.
-IU Dizide, şimdiki zamanda yaşarken geçmişe giden Hae-Soo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, 9 yakışıklı prensin sevgisini kazanmış birisidir.
Eğer bu hiçbir şeyin değişmeyeceği anlamına geliyorsa yaşamak istiyorum.
-Kang Ha-Neul Dizide, Kral Taejo’nun sekizinci oğlu olan prens Wang Wook karakterini canlandırmaktadır. O, prens Wang So (Lee Jun-Ki) ile aynı babadan ama farklı annelerden dünya gelmiştir. Onun karakteri, edebiyatta ve dövüş sanatlarında yetenekli olduğu kadar da sekizinci oğul olmasına rağmen tahtın varisi olma gibi bir arzusu olduğu hakkında söylentiler vardır. - Aşk ve güç, ikisi de yüreğindedir.
-Hong Jong-Hyun Dizide, Kral Taejo’nun üçüncü oğlu olan prens Wang Yo karakterini canlandırmaktadır. Annesi onu çok küçük yaşından itibaren bir kral olması için eğitmiştir. Onun karakteri, kibirli ve hırslı birisidir. - Onun hayali Goryeo’nun kralı olmak.
-Baekhyun Dizide, Kral Taejo’nun onuncu oğlu olan prens Wang Eun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, şakacı ve baş belası birisidir. - Haylaz bir genç kan. (Tazı)
-Nam Ju-Hyuk Dizide, Kral Taejo’nun on üçüncü oğlu olan prens Wang Wook karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, sanata karşı doğuştan yeteneklidir. - Derinliği ve zarafeti ile…
-Ji Soo Dizide, Kral Taejo’nun on dördüncü oğlu ve en küçük prens olan prens Wang Jung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, yaramaz bir kişiliğe sahip olmasının yanında savaş sanatlarına ilgilisi oldukça fazladır ve bu konuda oldukça yeteneklidir.
Her zaman kardeşlerinin genci.
-Kim Sung-Kyun Dizide, dahi bir astronom olan Choi Ji-Mong karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Kral Taejo’nun krallıkları bileştirmesine yardımcı olur ve onun rüyalarını yorumlar. – Ben kral dışında kimseye ait değilim.
-Yoon Sun-Woo Dizide, 9. Prens olan Wang Won karakterini canlandırmaktadır. O, annesinin ailesi sayesinde çok zengindir. – Kalbimi istiyorsun? İstediğiniz kadar gümüş alın.
-Kang Han-Na Dizide, Wang Wook’un (Kang Ha-Neul) kız kardeşi olan prenses Hwangbo Yeon-Hwa karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, oldukça hırslı birisidir. Onun planlarından bir tanesi de Wang So (Lee Jun-Ki) ve Wang Wook’un arasını yapmaktır. – Ben kraliçe olacağım. Eğer olamazsam o zaman kim Majestelerini koruyacak?
-Jin Ki-Joo Dizide, Hae-Soo’nun (IU) hizmetçisi olan Chae-Ryung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, kötü bir geçmişe sahiptir ancak bütün bunlara rağmen pozitif bir enerjiye ve parlak bir gülümsemeye sahiptir.
-Ji He-Ra Dizide, bir generalin kızı olan Park Soon-Duk karakterini canlandırmaktadır. O, ilk görüşte 10. Prens olan Wang Eun’a (Baekhyun) aşık olmuştur.
-Seohyun Dizide, Baekje’nin son prensesi olan Woo-Hee karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, ailesinin ve ülkesinin intikamını Goryeo Hanedanlığının kraliyet ailesinden almaya yemin etmiştir.
Not: '2016 Yılın En İyi Tarih Dizisi' olarak seçilmiştir.
Kayıt ve Senkronlaması İçin: Life'e Çok Teşekkürler.

Oyuncular:
[Resim: 2%2828%29.jpg]


NOT: Koremekanı Site'sine Çok Teşekkürler.

Site'nin Diğer Konularına Alttaki Linkten Ulaşabilirsiniz.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

[Resim: UPTOBOX.jpg]
20-Bölüm/800.MB-MKV
-------------------------
01-20/Bölümler:
Spoiler: Göster


Son Düzenleme: 25-06-2019, 11:11, Düzenleyen: Kwan Lee.
Cevapla
Teşekkür Edenler: Sanıye , Koreysn

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Aşka Yolculuk - (Moon Lovers : Scarlet Heart Ryeo).2016 / TR Dublajlı - Yazar: Kwan Lee - 25-06-2019, 11:04
Task