Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)Renk seçimi:

"The Spies Who Loved Me" Dizisinin İlk Afişi ve İlk Fragmanı Yayımlandı


Konu

Yeni #1
[Resim: s0WdSX.jpg]


Başrolünü Eric, Yoo In-Na ve Lim Ju-Hwan’ın paylaştığı, MBC’nin "The Spies Who Loved Me" adlı yeni dizisinin ilk afişi ve ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, kendisini birden casusluk dünyasının tam ortasında bulan bir gelinlik tasarımcısının (Yoo In-Na) etrafında dönmektedir. Kang A-Reum’un eski kocası (Eric), kendisini ona bir seyahat yazarı olarak tanıtmıştır. Ancak gerçekte bir ajandır ve bu gerçeği öğrenmeden, Kang A-Reum ondan boşanmıştır. Şimdi evli olduğu kocası (Lim Ju-Hwan) ise kendisini ona bir diplomat olarak tanıtmıştır ve gerçekte endüstriyel bir ajan olduğunu bilmemektedir. Sıradan bir hayata sahiptir. Ta ki, eski kocası tekrar karşısına çıkana kadar.

Yayımlanan afişin sloganı olarak şunlar yazmaktadır: "Kocalarım şüpheli…"

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Golden Rainbow", "My Daughter, Geum Sa-Wol", "All Kinds of Daughters-in-Law" ve "The Banker" dizilerinin yönetmeni Lee Jae-Jin oturmaktadır. Dizisinin senaristliğini, " The Man Standing Next", "Illang: The Wolf Brigade", "The Drug King", "The Age of Shadows" ve "Sori: Voice From The Heart" filmlerini kaleme alan Lee Ji-Min yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, Ekim ayında yayımlanacak.
Kayit Ol
Cevapla
Teşekkür Edenler: Kwan Lee

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task