Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

The Equator Man / 2012 /-Skr-/ Mp4-Mkv / TR Altyazılı Online Dizi İzle


Konu

Online #1
The Equator Man / 2012 /-Skr-/ Mp4-Mkv / TR Altyazılı
[Resim: za4RNB.png]
[Resim: 1%2860%29.jpg]
[Resim: GPznjy.png]
Yönetmen: Kim Yong-soo-I
Senarist: Kim In-yeong
Tür: Dram
Yayın Kanalı: KBS
Bölüm: 20
Yayın Tarihi: 21.03.2012
Yayın Günlerive Saati: Çarşamba, Perşembe / 21:55
Konusu:
*Okulun en akıllısı Jang-il, Seon-wu ve en güçlü çocuğu Yeosu iyi arkadaş olurlar. Seon-wu'nun hayali yolunda çok iyi öğrenip çalışması Jang-il'i oldukça etkiler. Ancak, aniden Seon-wu'nun velisi Kyung-pil gizemli bir şekilde ölü bulunur, davayla ilgili soruşturma sırasında Seon-wu körleşir. Su-mi Seon-wu'ya saldırdıkları ana tanık olur fakat sessiz kalır ve doğru anı bekler. Ji-won görme engelli insanlar için gönüllü bir okuyucudur, şans eseri onlar karşılaşırlar ve birbirlerine aşık olurlar.
*Ji-won onun için güçlü duygular beslemesine karşın, Seon-wu; Ji1won'un daha iyi bir yaşam sürmesi için onu kırar. 13 yıl geçer. Jang-il özel bir savcı olur. Seon-wu, CEO of Royal Tree Şirketinin genç bir yatırım ortaklığını yapar. Ji-won ise beş yıldızlı bir otelde özel bir parti planlayıcısı olarak çalışır. Ve Su-mi de gerçek bir ressam olur. Hepsi kendi yollarının izini sürerler. Ancak kader onları tekrar bir araya getirene kadar...
Çevirisi İçin: Michiru ve Setsuna'ya Çok Teşekkürler.
[Resim: 2%2843%29.jpg]
[Resim: yN4dk0.png]
[Resim: 3%286%29.png]
[Resim: 6rnRjN.png]
[Resim: 4%2831%29.jpg]

[Resim: cooltext250969261384492.png]

1-20
Spoiler: Göster
Son Düzenleme: 18-07-2017, 18:57, Düzenleyen: Kwan Lee.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task