Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)Renk seçimi:

Sungkyunkwan Scandal / 2010 /- Skr - / Mp4-Mkv / TR Altyazılı Online Dizi İzle


Konu

Online #1
Sungkyunkwan Scandal / 2010 /- Skr - / Mp4-Mkv / TR Altyazılı
[Resim: poster221%20%281%29.jpg]


Yönetmen : Won-seok Kim
Yapım Yılı : 2010
Süre  : 65 Dakika
Dil : Korece
Ülke  : Güney Kore
Tür  : Romantik | Komedi
Senaryo : Tae-heui Kim
Yapımcılar  : Geon-sik Yu
Nam-ı Diğer  : Seong-gyoon-kwan Seu-kaen-deul
Firma : KBS2
Vizyon Tarihi  : 29 Ağustos 2010
Bölüm Sayısı  : 20

Çeviri :hiraru


Alıntı:Konusu  :
Joseon Hanedanı'nın hüküm sürdüğü sırada, Sungkyunkwan Scandal, Sungkyunkwan Üniversitesi'nde okuyan ve kendi aşk ve arkadaşlık hikâyelerini anlatan 4 yakışıklı öğrenciyi bir araya toplar.
Kim Yun-Hee (Park Min-Young), bağımsız bir gayreti olan zeki, güvenilir bir genç kadındır. O, babasının ölümünden beri ailesine destek için çalışıyordu fakat derslerini de iyi yapabiliyordu. Bir gün, Kim Yun-Hee erkek kardeşinin yerine geçer ve sadece milli sınavını geçmek için erkek kılığına girer. Sınav gününde, Kim Yun-Hee, Lee Seon -Joon (Micky Yoochun) ile tanışır ve arkadaş olurlar. Lee Seon-Joon ayrıcalıklı bir çevreden gelir ve de yakışıklıdır. O, yalnız küstah ve kibirlidir. Onlar hem milli sınavı geçerler hem de Sungkyunwan Üniversitesi'nde beraber bir oda bile paylaşırlar.
Ku Yong-Ha, Sungkyunkwan Üniversitesi'nde, şarkı söyleyen, içki içen ve bir de bayanlar arasında popülerliği olan iyi birisidir. Ku Yong-Ha, Kim Yun-Hee'nin bir kadın olduğunu keşfeder. Eğlence için, Ku Yong-Ha onun bu sırrını ortaya çıkarmaz ve okulda olduğu sürece onu gözlemler. Çok geçmeden Ku Yong-Ha, Kim Yun-Hee'den hoşlanmaya başlar.
Moon Jae-Sin (Yu Ah- In) Sungyunkwan'da sorunları olan bir adamdır. Düşüncesiz bir kişi olan Moon Jae-Sin, düşünmeden önce harekete geçmeye yatkındır. O, bir politikacı olan babasından ve onun fırsatçı yöntemlerinden nefret eder. O, babasından intikam almak için Sungyunkwan'a gider. Moon Jae-Sin'de Kim Yong-Hee'nin sırrını keşfeder. O, onu korumaya çalışır, yaşamının geri kalanını onunla geçirmeyi beklerken...


Oyuncular  :
[Resim: Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1%284%29.PNG]

[Resim: 01-Sungkyunkwan.Scandal-BizimAsia.mkv.jpg]

[Resim: cooltext250969261384492.png]

1-20
Spoiler: Göster


Son Düzenleme: 22-03-2023, 12:25, Düzenleyen: Kwan Lee.
Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Sungkyunkwan Scandal / 2010 /- Skr - / Mp4-Mkv / TR Altyazılı Online Dizi İzle - Yazar: Kwan Lee - 18-08-2017, 15:18
Task