Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)Renk seçimi:

Sirius / 2013 /-Skr-/ Mp4-Mkv / TR Altyazılı Online Dizi İzle


Konu

Online #1
Sirius / 2013 /-Skr-/ Mp4-Mkv / TR Altyazılı
[Resim: PndG47.jpg]
Tür: Dram, Suç, Aksiyon
Seri: Drama Special'ın 3. Sezonu
Bölüm Sayısı: 4
Yayın Kanalı: KBS2
Yayın Tarihi: 6 Ocak 2013-27 Ocak 2013
Yayın Günü ve Saati: Pazar / 23:45
Konusu:
*Eun-Chang ve Shin-Woo ikiz kardeştir. Genç yaşlarda Eun-Chang popüler ve gelecek vaat eden bir delikanlı olmuştur. Ancak ikiz kardeşi Shin-Woo yüzünden hapse düşer. O olaydan sonra da hayatı bütünüyle değişir. Diğer yandan ikiz kardeşi Shin-Woo kardeşi yanında kendini hep küçük görmektedir. Eun-Chang hapse düştükten sonra ona karşı hisleri daha da karmaşık bir hal alır.
*Aradan yıllar geçer. Shin Woo, polis kuvvetleri adına iz süren bir ekipte takım lideri olmuştur. Uzmanlık alanı narkotik faaliyetlerdir. Eun-Chang ise bir barda getir götür işlerini yapan bir aylakçıdır. Ko Seok-Min'in hazırladığı bir komplo iki kardeşin yer değiştirmesine neden olacaktır. Shin-Woo erkek kardeşinin kendi kimliğini çalıp özel işlerini görmeye başladığını öğrenince çok şaşırır. Ve kimliğini geri almak için girişimlerde bulunmaya başlar. Bir yandan da Ko Seok-Min Eun Chang ile anlaşmaya çalışmaktadır.
[Resim: ojJ48X.jpg]

[Resim: l1PlmB.png]

1-4
Spoiler: Göster


Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Sirius / 2013 /-Skr-/ Mp4-Mkv / TR Altyazılı Online Dizi İzle - Yazar: Kwan Lee - 07-06-2017, 17:04
Task