Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

"Risky Romance" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı


Konu

Yeni #1
[Resim: risky-romance-kafis-2.jpg]

Başrollerinde Ji Hyun-Woo ve Lee Si-Young’ın rol aldığı "Risky Romance" dizisinden ana karakterlerin afişleri yayımlandı.

Dizi, bir nörocerrahi uzmanı (Ji Hyun-Woo) ve bir endokrinoloji uzmanı (Lee Si-Young) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2011 yapımı "In Need of Romance" dizisinin yönetmeni Lee Chang-Han oturmaktadır.

Ji Hyun-Woo dizide bir nörocerrahi uzmanı olan Han Seung-Joo karakterini canlandırmaktadır. Söz konusu kazanmak olunca oldukça hırslı birisidir. Onun karakter afişinde, "züppe – sersem - çılgın rekabetçi " yazmaktadır.

Lee Si-Young dizide bir endokrinoloji uzmanı olan Joo In-A karakterini canlandırmaktadır. Hormonlar konusunda takıntılı birisidir. Hastalarını şefkatle yaklaşır ve onlara güven verir. Onun karakter afişinde, "hormon çılgını – saf kalpli – takıntılı kız." yazmaktadır.

Kim Jin-Yeop dizide Cha Jae-Hwan karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "neşeli – sersem – zengin çocuk." yazmaktadır.

Yoon Joo-Hee dizide hırslı bir spiker olan Joo Se-Ra karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "bencil – erkeklerin kalp hırsızı." yazmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 23 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.

[Resim: risky-romance-kafis-3.jpg]
Son Düzenleme: 16-07-2018, 15:13, Düzenleyen: Kim So Ro.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da