Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Radio Romance 2018 Dizi Tanıtım


Konu

Yeni #1
[Resim: flmafisi.jpg]

Adı: Radio Romance | 라디오 로맨스
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Kim Shin-Il
Senarist: Jeon Yu-Ri
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: KBS2
daum: 8.8
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2017 – 2018
Yayın Tarihi: 29 Ocak 2018 – 20 Mart 2018
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Diğer Oyuncuları:
Ha Joon / Kim Jin-Woo
Oh Hyun-Kyung / Nam Joo-Ha
Kim Byeong-Se / Ji Yoon-Seok
Seo Ye-Seul / Jung Da-Seul
Kim Ye-Ryeong / Jo Ae-Ran
Kim Hye-Ji / Da-Seul
Im Ji-Kyu / Lee Seung-Soo
Joe Byeong-Gyu / Ko Hoon-Jung
Lee Won-Jong / Kang Hee-Seok
Yun Ju-Sang / Moon Sung-Woo
Jung Hee-Tae / An Bong-Seob
Park Hyo-Joo / Ra Ra-Hee
Ryoo Hye-Rin / Tornado
Sim Eun-Woo / Gamoom
Jeon Yu-Lim / Jangma
Jung Hee-Tae / An Bong-Seob
Ryu Hye-Rin / Tornado
Lee Eui-Woong / Woo Ji-Woo
Yoon Jin-Sol / A-Ra (Nam Joo-Ha'nın sekreteri)
U-Kwon / DJ Kang Mi-Nu (konuk oyuncu - 1. bölüm)
Nam Da-Reum / Ji Soo-Ho (genç)
Lee Re / Song Geu-Rim (genç)

Oyuncuları:

[Resim: kapak_resmi233x252.jpg]

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ji Soo-Ho
[Resim: kapak_resmi233x252.jpg]

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Song Geu-Rim
[Resim: kapak_resmi233x252.jpg]

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Lee Kang
[Resim: kapak_resmi233x252.jpg]

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Jin Tae-Ri
[Resim: kapak_resmi233x252.jpg]

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Jason

Konusu:
Dizi, ünlü bir top starın (Yoon Du-Jun) nasıl bir Radyo DJ’i haline geldiğini ve radyo yoluyla insanların nasıl iyileştiklerini anlatmaktadır.Karakterleri:
Yoon Du-Jun dizide listelerde hep üst sıralarda bulunan oyuncu Ji Soo-Ho karakterini canlandırmaktadır. Elinde bir senaryo olmadan konuşamamasına rağmen bir radyoda DJ’lik yapmaya başlar. DJ’liğini yaptığı canlı yayın radyo programında hiçbir şey planına göre gitmez ve bu durumu düzeltebilmek için mücadele eder.

Kim So-Hyun dizide bir radyo istasyonunda radyo programları için senaryo yazarlığı yapan Song Geu-Rim karakterini canlandırmaktadır. Çocukluğundan bu yana kör olan annesi ile beraber sık sık radyo dinlemesi Geu-Rim’in bu mesleği seçmesini sağlamıştır. Her gün radyoda çıkan küçük krizlerle başa çıkabilecek kadar uzmanlaşmış, enerji dolu birisidir. Ancak, senaryo yazma konusunda pek fazla yeteneği yoktur. Son zamanlarda yapımında yer aldığı radyo programı yayından kaldırılır. İşsiz kalmakla burun buruna gelen Geu-Rim bu durumdan kurtulmak ve başyazar olabilmek için ünlü oyuncu Ji Soo-Ho’yu (Yoon Du-Jun) yeni bir radyo programına dâhil etmeyi başarır.

Yoon Park dizide son derece yetenekli bir yapımcı olan Lee Kang karakterini canlandırmaktadır. Yetenekli biri olmasına karşın çekilmez birisidir. Zor kişiliğinin yanı sıra altında çalışan personele karşı makul olmayan beklentileri ve en az yedi yardımcı yapımcıyı hastanelik etmesiyle ün yapmıştır. Song Geu-Rim’e (Kim So-Hyun) hayır diyemeyeceği bir teklifte bulunur. Eğer Ji Su-Ho’yu (Yoon Du-Jun) kendi programında DJ'lik yapmaya ikna edebilirse onu başyazarı yapacaktır.

Yura dizide bir oyuncu olan Jin Tae-Ri karakterini canlandırmaktadır. Eskiden Kore’nin en popüler ve top listelerinde her zaman yer alan bir oyuncuyken şimdilerde ise kariyerinde büyük bir düşüş yaşamaktadır. Hayranlarının desteğini giderek kaybetmekte ve herhangi bir yapımda yer almakta zorlanmaktadır. Kariyeri konusunda büyük bir endişeye düştüğü sıralarda Ji Su-Ho’nun (Yoon Du-Jun) bir aile sırrını öğrenir. Bunu kariyerinde tekrar bir başlangıç yapmak için kullanmaya çalışır.

Kwak Dong-Yeon dizide bir psikiyatrist olan Jason karakterini canlandırmaktadır. Ji Su-Ho’nun (Yoon Du-Jun) liseden sınıf arkadaşı olan Jason onun dert ortağı ve kişisel psikiyatristidir.

Ha Joon dizide uzun süre Jin Tae-Ri’nin (Yura) menajerliğini yapmış olan Kim Jin-Woo karakterini canlandırmaktadır. Menajerlikten ajans yöneticiliğine yetenekleri ile tek başına yükselmiştir. Ajansının bünyesindeki yıldızı korumak için kötü adamı oynamaktan çekinmemektedir. Geçmişte, Jin Tae-Ri ile aralarında romantik bir ilişki yaşanmıştır.

Kayit Ol
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task