Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)Renk seçimi:

THE CROWNED CLOWN - 2018 / TR ALTYAZI / ONLİNE


Konu

Online #1
THE CROWNED CLOWN-2018/TR ALTYAZI/ONLİNE
[Resim: 1%2818%29.jpg]
Adı: The Crowned Clown-Masquerade
Tür: Dram, Romantik, Tarih
Yapım Yılı: 201-2019
Yönetmen: Kim Hee-Won
Senarist: Kim Sun-Deok, Shin Ha-Eun
Yayın Tarihi: 7 Ocak 2019-26 Şubat 2019
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore
Yayıncı: tvN
Bölüm Sayısı: 16
Konusu:
Dizi, Joseon hanedanlığı döneminde geçmektedir. Kral Lee Hun (Yeo Jin-Goo), kendisine karşı olan ayaklanmalar ve güç mücadeleleri ile savaşmaktadır. Kendisine karşı düzenlenecek suikast girişimlerini önlemek amacıyla bazı zamanlar yerine geçmesi için kendisine benzeyen birisinin bulunmasını emreder. Ardından, krala tıpa tıp benzeyen Ha-Sun (Yeo Jin-Goo) adında bir soytarı bulunur. Kralın yerine tahtta oturmak zorunda kalan sahte kral, bu süre zarfında, Kraliçe Yoo So-Woon’a (Lee Se-Young) âşık olur.
Karakterleri:
-Yeo Jin-Goo dizide birbirine tıpa tıp benzeyen Kral Lee Hun ve Ha-Sun canlandırmaktadır. Kral Lee Hun karakteri, tahtını koruyabilmek için mücadele eden soğuk ve sert birisidir. Kendisine karşı düzenlenebilinecek bir suikastı önlemek için kendisine tıpa tıp benzeyen birisini bulmalarını emreder. Han-Sun karakteri, bir soytarıdır. Küçük yaşta, ailesini salgın bir hastalık yüzünden kaybetmiştir. O sırada, neredeyse açlıktan ölmek üzere olan Ha-Sun’u bir grup soytarı bulur ve soytarıların arasında bir soytarı olarak büyür.
-Lee Se-Young dizide Kraliçe Yoo So-Woon karakterini canlandırmaktadır. Mutsuz bir hayatı vardır ve bu yüzden gülmeyi unutmuştur.
-Kim Sang-Kyung dizide baş kraliyet sekreteri olan Lee Kyu karakterini canlandırmaktadır.

Oyuncular:
[Resim: 3.png]
[Resim: 4.jpg]

Çeviri: Korean Türk Çeviri Takımı'na Çok Teşekkürler.


[Resim: OK-RU.jpg]
16 BÖLÜM/ONLİNE

01-16/BÖLÜMLER: The.Crowned.Clown-Koreanturk.com
Spoiler: Göster


Son Düzenleme: 16-02-2021, 14:01, Düzenleyen: Kwan Lee.
Cevapla
Teşekkür Edenler: HAN SUNG
#3
Muhteşem bir dizi. Tarih konulu diziler arasında ilk sıralamaya girdi. Oyuncular okadar yetenekli ki herbirine hayran kaldım. Verdiği mesajlar, çok güzel işlenmiş duygu yüklü sahneler adeta o anı yaşıyor gibi hisettiriyor. Mutlaka izleyin izlettirin Wink
Herşey gönlünüzce olsun, Mutluluk ise gölgeniz...
En güzel günleriniz , yaşanmamışlar olsun...
Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task