Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)Renk seçimi:

SUSPİCİOUS PARTNER-2017/ KORE / TR ALTYAZI / ONLİNE


Konu

Online #1
SUSPİCİOUS PARTNER-2017/KORE/TR ALTYAZI/ONLİNE
[Resim: MV5BNmViNjU1NDMtZDc2NC00YzFjLThhN2QtNjg1...00_AL_.jpg]
Yönetmen: Park Sun-Ho
Yazan: Kwon Ki-Young
Kanal: SBS
Bölümler: 40
Çıkış Tarihi: 10 Mayıs - 13 Temmuz 2017
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

Alıntı:Konusu:
Bong-Hee ( Nam Ji-Hyun ), Adli Araştırma ve Eğitim Enstitüsünde adli bir çıraktır. Bir gün, metroda, bir tacizci için Ji-Wook'u ( Ji Chang-Wook ) yanlışlar . Ji-Wook bir savcı ve tacizci olmayı reddediyor, ancak Bong-Hee ona inanmıyor. Daha sonra erkek arkadaşı Hee-Joon'u ( Chansung ) bir otel lobisinde başka bir kadınla birlikte yakalar . Erkek arkadaşı aynı kurumda adli bir çırak. Bong-Hee, erkek arkadaşının görünüşte sadakatsizlikten incinir ve kendisine bir sonraki adamla yatacağını söyler.

Bong-Hee, bir sonraki adamın içine attığını iddia ediyor. Adama baktığında, Bong-Hee, adamın metroda gördüğüyle aynı adam olduğunu fark eder ... Ji-Wook. Bir şeyler içmeye karar veriyorlar ve Bong-Hee daha sonra bayılıyor. Uyandığında, Bong-Hee kendini Ji-Wook'nun yerinde bulur.

3 ay sonra, Bong-Hee, Ji-Wook'un ofisinde çalışmak üzere görevlendirildi. Orada çok çalışıyor. Bu süre zarfında, Hee-Joon'a koşar ve eşyalarını evinden almasını söyler. O gecenin ilerleyen saatlerinde Bong-Hee yakındaki bir markete gider ve evine döndüğünde, Hee-Joon'u bıçaklayarak öldürdü. Bong-Hee cinayeti için tutuklandı ve Ji-Wook cinayet davasında savcı oldu. Hee-Joon'un babasının (bölge savcılığının şefi) ağır baskısı olsa bile, Ji-Wook, Bong-Hee'nin masum olduğunu kanıtlayan kanıtlar bulur ve onu serbest bırakır. Bu olay nedeniyle, Ji-Wook savcı olarak görevinden ayrıldı ve avukat oldu. Bong-Hee eski sevgilisini öldüren kişiyi bulmaya çalışıyor.

2 yıl sonra, Bong-Hee ve Ji-Wook, yine karşı taraflarda bir araya geldi. Bong-Hee davacıyı temsil eder ve Ji-Wook davalıyı davada temsil eder.

Çeviri İçin: Fansub  Teşekkürler.

Oyuncular:
[Resim: 7%2839%29.jpg]
[Resim: Suspicious_Partner-p1.jpg]

NOT: Koremekanı Site'sine Çok Teşekkürler.

Site'nin Diğer Konularına Alttaki Linkten Ulaşabilirsiniz.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

[Resim: 5%2823%29.jpg]
20 BÖLÜM/ONLİNE

01-20/BÖLÜMLER: SUSPİCİOUS PARTNER-Koremekani.com
Spoiler: Göster
21-40/BÖLÜMLER: SUSPİCİOUS PARTNER-Koremekani.com
Spoiler: Göster


Son Düzenleme: 26-02-2019, 12:14, Düzenleyen: Kwan Lee.
Cevapla
Teşekkür Edenler:
#2
Dizinin Online Bölümleri Eklenmiştir...


Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task