Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Kingdom 2 / 2019-2020 /-Skr- / Mkv / TR Senkronlu


Konu

Online #1
Kingdom 2 / 2019-2020 /-Skr- / Mkv / TR Senkronlu
[Resim: afis.jpg]

Tür : Tarih, Aksiyon, Gerilim, Fantastik
Yönetmen: Kim Sung-Hoon
Senarist: Kim Eun-Hee (webtoon & senaryo), Yang Kyung-Il (webtoon)
Yapım Şirketi: AStory
Yayıncı: Netflix
Bölüm Sayısı: 6
Sezon: 2
Yapım Yılı: 2019 – 2020
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Alıntı: Konusu :
Kore’de imparatorluk zor zamanlar geçirmektedir. Japon saldırılarına karşı verilen savaşlarda bitkin düşen yönetim tekrar ayağa kalkmak için adımlar atar. Ancak hükümdar bir salgın hastalığın pençesinde yaşam mücadelesi vermektedir. Bu hastalık bir türlü tedavi edilememekte, hükümdarın durumu ise meclisten ve halktan saklanmaktadır. Hatta Veliaht Prens dahi babasının hastalığı hakkında bilgi alamamaktadır.
Veliaht prensin karıştığı düşünülen bir ihanet sonucunda imparatorluk çalkalanmaya başlar. Prens ise hastalığın gizemlerini çözebilmek adına babasını tedavi eden doktoru bulmaya gider. Bu yolculuğu esnasında hastalıkla birebir olarak karşılaşacaktır. İnsanları et ve kan arzulayan birer canavara dönüştüren bu hastalık kolay bir şekilde diğer insanlara bulaşabilmekte, canavarlar sayılarını bir ordu seviyesine çıkarabilmektedir. Veliaht prensin sorumluluğu giderek artacaktır.

Oyuncular :
[Resim: kingdom.PNG]

[Resim: MAILRU.jpg]

1. BÖLÜM


BÖLÜM 01

Kayit Ol

2. BÖLÜM


BÖLÜM 02

Kayit Ol

3. BÖLÜM


BÖLÜM 03

Kayit Ol

4. BÖLÜM


BÖLÜM 04 

Kayit Ol

5. BÖLÜM


BÖLÜM 05

Kayit Ol

6. BÖLÜM


BÖLÜM 06 FİNAL 

Kayit Ol


Son Düzenleme: 26-06-2021, 21:09, Düzenleyen: Kwan Lee.
Cevapla
#4
(23-12-2020, 01:41)İdal1@ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Açılmıyorlar sinirlerim bozuldu.
Bölümleri Güncelledim...


Cevapla
#5
(04-05-2020, 22:06)Kwan Lee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Dizinin Online videoları Eklenmiştir...
açılmıyor bölümler...
Cevapla
#7
(26-06-2021, 16:14)ckasadar5617 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.maalesef bölümler hala açılmıyor...

Yeniden Gücelledim Videoları...


Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da