Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)Renk seçimi:

JUGGLERS - 2017 / KORE / TR ALTYAZI / ONLİNE


Konu

Online #1
JUGGLERS-2017/KORE/TR ALTYAZI/ONLİNE
[Resim: MV5BNjk5MWYzNzItYjUzOS00Y2U4LTllMmMtNzE1...0._V1_.jpg]
Yönetmen: Kim Jung-Hyun
Yazar: Jo Yong-Hae
Kanal: KBS2
Bölümler: 16
Çıkış Tarihi: 4 Aralık 2017 - 23 Ocak 2018
Süre: Pzt ve Sal 22:00
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

Alıntı:Konusu:
Yoon-Yi ( Baek Jin-Hee ) sekreter olarak çalışıyor ve son 5 yıldır görevini sürdürüyor. Sadık ve işine sadık. Yoon-Yi ayrıca sekreterler için bir internet topluluğu web sitesi işletmektedir. Bir gün, patronunun karısı yanlışlıkla kocasının Yoon-Yi ile ilişkisi olduğunu varsayıyor. Skandal şirketi boyunca yayıldı. Patronu, başkası ile yaşadığı kendi gerçek ilişkisini örtbas etmek için yanlış anlaşılmayı düzeltmiyor. Yoon-Yi yeni bir pozisyon için bir bekleme listesine girdi ve mahvoldu.

Bu arada, Chi-Won ( Daniel Choi)), YB Reklam'daki Video İşletme Bölümünde bir yönetici direktörlüğü için keşfedildi. Gençken bir yangın olayla ilgili bir travma taşıyor. Diğer insanlarla sosyalleşmekle ilgilenmiyor ve sekreteri yok. Yoon-Yi, YB Ad'da Chi-Won'un sekreteri olarak görevlendirildi, ancak Chi-Won ona ihtiyaç duymadığını söyledi. Yoon-Yi ona başka türlü olduğunu ve onun için çok çalışacağını söyler. Bir akşam, Chi-Won'un patronu onu ve Yoon-Yi'yi akşam yemeğine davet eder. Yoon-Yi sarhoş olur ve Chi-Won onu eve götürür. Yaşadığı evi, Chi-Won'un çocukken yaşadığı travmatik yangın olayının gerçekleştiği evin olduğu ortaya çıktı. Ön kapının yanında, ikinci kattaki oda için kiracı arayan bir el ilanı görüyor. Chi-Won travmasının üstesinden gelmek için odayı kiralamaya karar verdi.
Çeviri İçin: Sonick61 Teşekkürler.

Oyuncular:
[Resim: 3123%281%29.png]
[Resim: Jugglers-P1.jpg]

NOT: Koremekanı Site'sine Çok Teşekkürler.

Site'nin Diğer Konularına Alttaki Linkten Ulaşabilirsiniz.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

[Resim: 5%2823%29.jpg]
20 BÖLÜM/ONLİNE

01-20/BÖLÜMLER: JUGGLERS-Koremekani.com
Spoiler: Göster


Cevapla
Teşekkür Edenler: HAN SUNG

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task