Tek Farkımız Daha Farklı Olmamız!
İZLEME VİDEOLARINDA ÇIKAN OLASI REKLAMLARI ENGELLEMEK İÇİN TARAYICINIZA REKLAM ENGELLEME EKLENTİLERİNDEN KURMANIZI ÖNERİRİZ.

<=TÜRKÇE DUBLAJLI ONLİNE İZLEME BÖLÜMÜ => KORE DİZİLERİ TÜRKÇE ALT YAZILI TIKLA İZLE BÖLÜMÜ KORE MP4-MKV TÜRKÇE ALT YAZILI DİZİLERİ

 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ONLİNE HAECHİ -2019 / TR ALTYAZI / ONLİNE
(Okunma: 615)
Kwan Lee
#1
Online 
HAECHİ-2019/TR ALTYAZI/ONLİNE
resim
Adı: Haechi | Hatch
Tür: Tarih, Aksiyon
Yapım Yılı: 2018-2019
Yönetmen: Lee Yong-Seok
Senarist: Kim Yi-Young
Yapım Şirketi: Kim Jong-Hak Production
Yayın Tarihi: 11 Şubat 2019-30 Nisan 2019
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore
Yayıncı: SBS
Bölüm Sayısı: 48

Alıntı:Konusu:
Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde, adalet ve reform arayışında olan dört farklı kişinin etrafında dönmektedir. Bu dört kişi; Lee Geum (Jung Il-Woo), Yeo Ji (Go Ara), Park Mun-Soo (Kwon Yool) ve Dal-Moon (Park Hoon)’dur. Ülkelerinde bir reform gerçekleştirebilmek için Prens Lee Geum'u kral yapmaya çalışırlar.
Karakterleri:

Jung Il-Woo dizide bir prens olan Lee Geum karakterini canlandırmaktadır. Oldukça zeki ve adalet duygusu güçlü birisidir. Ancak annesi alt sınıftan olduğu için prens olarak saygı görmez.

Go Ara dizide hükümet adına bir müfettiş olarak çalışan Yeo Ji karakterini canlandırmaktadır. Eskiden alt sınıf bir hizmetkârdı. Onun karakteri kadın olduğu için sürekli ayrımcılığa uğramaktadır. Ancak dövüş sanatlarında ve soruşturma konusunda birçok erkekten daha iyidir. Çeşitli kılık değiştirme ve kamuflaj türlerini bilmektedir. Ayrıca Çince, Japonca ve Korece olmak üzere üç farklı dilde konuşmaktadır. Yozlaşmış hükümeti düzeltmek için Lee Geum (Jung Il-Woo) ile güçlerini birleştirir.

Kwon Yool dizide devlet sınavlarına hazırlanan Park Mun-Soo karakterini canlandırmaktadır. Çok zeki biri olmadığı için devlet sınavını kazanmakta zorluk çekmektedir. Ancak insanlara karşı hassas ve dürüst birisidir. O, adalet arayışında olan tutkulu bir genç adamdır. Her zaman Lee Geum’un (Jung Il-Woo) yanında yer alır ve onun tahta çıkmasına yardımcı olur.

Park Hoon dizide ünlü bir soytarı olan Dal-Moon karakterini canlandırmaktadır. Aynı zamanda bir çetenin lideridir. Dövüş sanatları konusunda oldukça yetenekli birisidir. Sokaklarda büyümüştür ve ne ailesinin kim olduğunu ne de gerçek adını bilmektedir. Günlerini amaçsızca geçirirken bir gün Lee Geum (Jung Il-Woo) ile karşılaşır ve onun mutlaka tahta geçmesi gerektiğini anlar.

Lee Kyoung-Young dizide güç sahibi olabilmek için her şeyi yapan Min Jin-Won karakterini canlandırmaktadır. Hatalara asla tahammülü yoktur. Tahta kuklası olarak oturacak birisini ararken Lee Geum (Jung Il-Woo) ile karşılaşır. İlk başlarda onu onaylamasa da daha sonraları onu kral yapmaya karar verir.

Jung Moon-Sung dizide bir prens olan Lee Tan karakterini canlandırmaktadır. Kral olabilmek için Min Jin-Won’un (Lee Kyoung-Young) kuklası olarak tahta oturmaya karar verir. Bu yüzden Min Jin-Won’un emirlerini eksiksiz yerine getirir. Ancak bir gün önüne engel olarak Lee Geum (Jung Il-Woo) çıkar ve planları yarıda kesilir. Min Jin-Won kararını değiştirdiği için onun desteğini kaybeder ve bir cinayet işler.

Çeviri: OnlineDizi.Net
Teşekkürler.

resim
Oyuncular:
resim
resim
resim
Lee Kyoung-Young / Min Jin-Won
Jung Moon-Sung / Lee Tan
Bae Jung-Hwa / Bok-Dan, Cheon Yoon-Young
Han Sang-Jin / Wi Byung-Joo
Park Ji-Yeon / Cho-Hong
Han Ji-Sang / Do Ji-Gwang
Han Seung-Hyun / Kral Gyeongjong
Nam Gi-Ae / Kraliçe Inwon


Çeviri: OnlineDizi.Net Takımı'na Çok Teşekkürler.

Site'nin Diğer Konularına Alttaki Linkten Ulaşabilirsiniz.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

resim

01-48/BÖLÜMLER ONLİNE: Haechi-Koremekani.com
Spoiler: Göster
Son Düzenleme: 09-05-2019, 21:28, Düzenleyen: Kwan Lee
Cevapla
Teşekkür Edenler:
Kwan Lee
#2
Dizinin 1.2.3.4.5.6.7.8.9 10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.ve 20. Online Bölüm videoları Eklenmiştir...

Son Düzenleme: 23-04-2019, 09:57, Düzenleyen: Kwan Lee
Cevapla
Teşekkür Edenler:
Kwan Lee
#3
Dizinin 21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.32.33.34.35. ve 36. Online Bölüm videoları Eklenmiştir...

Cevapla
Teşekkür Edenler:
Kwan Lee
#4
Dizinin Tüm Bölümleri Eklenmiştir...

Cevapla
Teşekkür Edenler:
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 23-05-2019, 03:30