Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)Renk seçimi:

BAD THİEF,GOOD THİEF - 2017 / TR ALTYAZI / ONLİNE


Konu

Online #1
BAD THİEF,GOOD THİEF-2017/TR ALTYAZI/ONLİNE
[Resim: 1%2830%29.jpg]
Yapım Yılı: 2017
Bölüm Sayısı: 50

Alıntı:Konusu:
Dizi, Güney Kore'yi gizlice manipüle eden seçkin bir gruba zarar vermek isteyen hırsızları konu almaktadır.

Karakterleri:

Ji Hyun-Woo dizide gizemli bir hırsız olan Jang Dol-Mok karakterini canlandırmaktadır. O, gündüzleri halk için iyi şeyler yapan bir ofis işletmektedir ve geceleri ise halkı sömüren zenginlerden çalmaktadır. Onun karakteri iyi iletişim becerisine ve atletik bir yapıya sahiptir. Her davayı çözebilme yeteneğine sahip olsa da kural tanımayan birisidir. – "Kanun mu? Onları istediğimiz gibi değiştirelim.”

Seohyun dizide adalet tutkusu ile dolu bir dedektif olan Kang So-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri bir suçlunun karşısında kendi güvenliğinden önce kendini koruyamayan insanları güvenliğini düşünen birisidir. – "İster iyi biri ol ister kötü, sonuna kadar senin peşindeyim.”

Kim Ji-Hoon dizide iddialı bir savcı olan Han Joon-Hee karakterini canlandırmaktadır. O, fakir bir aileden gelmektedir. Ancak çok çalışarak bir savcı olmayı başarmıştır. Babasının gölgesinden kurtulmak için adını değiştirmiştir. Konu hukuk olduğunda ise çok katı birisidir ve bu konuda hiçbir şey onu baştan çıkaramaz. – "Adalet dünyayı değiştirmek için yeterli değil.”

Lim Ju-Eun dizide bir avukat olan Yoon Hwa-Young karakterini canlandırmaktadır. O, zengin bir aileden gelmektedir. Onun karakteri paranın verdiği güçle her şeyi elde etmeye çalışan birisidir. – "Ne elde etmeye çalışıyorsunuz? Ben sizlerden farklı bir seviyedeyim.”


Son Düzenleme: 08-07-2021, 15:21, Düzenleyen: Kwan Lee.
Cevapla
Teşekkür Edenler:
#2
Dizinin Online Bölümleri Eklenmiştir...


Cevapla
Teşekkür Edenler:
#3
(19-03-2019, 11:08)Kwan Lee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Dizinin Online Bölümleri Eklenmiştir...
Cevapla
Teşekkür Edenler:
#5
(06-07-2021, 19:40)morgözlü_panda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Dizinin bölümleri açılmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?
Morgözlü panda dizinin altyazısı yok diziyi başka bir site kendisine çevirdiği için altyazı sitelerinde yok.
ama bir önerim var.Altyazıyı google dan çevirip eklesem olurmu cevap verin ona göre indirip yükleyeceğim


Cevapla
Teşekkür Edenler:
#6
(06-07-2021, 22:38)Kwan Lee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(06-07-2021, 19:40)morgözlü_panda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Dizinin bölümleri açılmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?
Morgözlü panda dizinin altyazısı yok diziyi başka bir site kendisine çevirdiği için altyazı  sitelerinde yok.
ama bir önerim var.Altyazıyı google dan çevirip eklesem olurmu cevap verin ona göre indirip yükleyeceğim linkleri çalışıp inerse tabi ki...


Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task