Tek Farkımız Daha Farklı Olmamızdır!
İZLEME VİDEOLARINDA ÇIKAN OLASI REKLAMLARI ENGELLEMEK İÇİN TARAYICINIZA REKLAM ENGELLEME EKLENTİLERİNDEN KURMANIZI ÖNERİRİZ.

<=TÜRKÇE DUBLAJLI ONLİNE İZLEME BÖLÜMÜ => KORE DİZİLERİ TÜRKÇE ALT YAZILI TIKLA İZLE BÖLÜMÜ KORE MP4-MKV TÜRKÇE ALT YAZILI DİZİLERİ

 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ONLİNE BAD THİEF,GOOD THİEF - 2017 / TR ALTYAZI / ONLİNE
(Okunma: 5159)
Kwan Lee
#1
Online 
BAD THİEF,GOOD THİEF-2017/TR ALTYAZI/ONLİNE
resim
Yapım Yılı: 2017
Bölüm Sayısı: 50

Alıntı:Konusu:
Dizi, Güney Kore'yi gizlice manipüle eden seçkin bir gruba zarar vermek isteyen hırsızları konu almaktadır.

Karakterleri:

Ji Hyun-Woo dizide gizemli bir hırsız olan Jang Dol-Mok karakterini canlandırmaktadır. O, gündüzleri halk için iyi şeyler yapan bir ofis işletmektedir ve geceleri ise halkı sömüren zenginlerden çalmaktadır. Onun karakteri iyi iletişim becerisine ve atletik bir yapıya sahiptir. Her davayı çözebilme yeteneğine sahip olsa da kural tanımayan birisidir. – "Kanun mu? Onları istediğimiz gibi değiştirelim.”

Seohyun dizide adalet tutkusu ile dolu bir dedektif olan Kang So-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri bir suçlunun karşısında kendi güvenliğinden önce kendini koruyamayan insanları güvenliğini düşünen birisidir. – "İster iyi biri ol ister kötü, sonuna kadar senin peşindeyim.”

Kim Ji-Hoon dizide iddialı bir savcı olan Han Joon-Hee karakterini canlandırmaktadır. O, fakir bir aileden gelmektedir. Ancak çok çalışarak bir savcı olmayı başarmıştır. Babasının gölgesinden kurtulmak için adını değiştirmiştir. Konu hukuk olduğunda ise çok katı birisidir ve bu konuda hiçbir şey onu baştan çıkaramaz. – "Adalet dünyayı değiştirmek için yeterli değil.”

Lim Ju-Eun dizide bir avukat olan Yoon Hwa-Young karakterini canlandırmaktadır. O, zengin bir aileden gelmektedir. Onun karakteri paranın verdiği güçle her şeyi elde etmeye çalışan birisidir. – "Ne elde etmeye çalışıyorsunuz? Ben sizlerden farklı bir seviyedeyim.”

resim
resim
resim

Çeviri: Korean Türk Çeviri Takımı'na Çok Teşekkürler.

Site'nin Diğer Konularına Alttaki Linkten Ulaşabilirsiniz.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

resim
50 BÖLÜM/ONLİNE

01-20/BÖLÜMLER: Bad.Thief.Good.Thief-Koreanturk.com
Spoiler: Göster

21-40/BÖLÜMLER: Bad.Thief.Good.Thief-Koreanturk.com
Spoiler: Göster

41-50/BÖLÜMLER: Bad.Thief.Good.Thief-Koreanturk.com
Spoiler: Göster

Cevapla
Teşekkür Edenler:
Kwan Lee
#2
Dizinin Online Bölümleri Eklenmiştir...

Cevapla
Teşekkür Edenler:
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 10-04-2020, 07:00