Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Love in the Moonlight / Güney Kore / 2016 /// Dizi Tanıtımı


Konu

Video #1
[Resim: 1N477j.png]


[Resim: c7~4.png]

Yönetmen: Kim Sung-Yoon
Senaryo: Yoon Yi-Soo (web novel), kk (web novel), Kim Min-Jung, Im Ye-Jin
Yayın Kanalı: KBS2
Bölüm Sayısı: 18
Yayın Tarihi: 2016
Yayın Günü & Saati: 
Ülke:Güney Kore
Dil: Korece

ÇEVİRİ:emiş
[Resim: c6~4.png]


[Resim: c1~5.png] [Resim: c2~4.png]
[Resim: c4~4.png] [Resim: c3~5.png]
[Resim: c5~3.png][Resim: c9~3.png]

Hong Ra On (Kim Yoo Jung) erkek kılığına girip erkeklere aşk meşk meseleleri hakkında tavsiyeler veren biridir. Günün birinde bir müşterisi için aşk mektubu yazarken Veliaht Prens Hyomyeong'la yolları keşişir. Ra On onun veliaht prens olduğunu, Hyomyeong da Ra On'un kız olduğunu bilmiyordur. Prens Hong Ra On'a ilgi duymaya başlayınca harem ağaları bunun farkına varır ve Ra On'u da kendileri gibi harem ağası yapmaya çalışırlar.

[Resim: c8~2.png]

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. | Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. | Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.


[Resim: c10~2.png]


Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task