Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

LEE SANG-YEOB YENİ BİR DİZİDE ROL ALACAK.


Konu

Yeni #1
[Resim: lee-sang-yeob-kbs2-kadro.jpg]

Lee Sang-Yeob’un tvN’in yeni "Top Star Yoo Baek" dizisinde ana kadrosuna katıldığı bildirildi.

19 Temmuz’da oyuncunun ajansı C&CO ENS’den bir kaynak, Lee Sang-Yeob’un dizide rol alacağını doğruladı.

Dizi, büyük bir skandal çıkardıktan sonra bir adaya kaçan oldukça popüler bir ünlünün etrafında dönmektedir. Burada, sıcak kalpli ada sakinleri ile tanışır ve ada sakini olan bir kadına aşık olur.

Lee Sang-Yeob dizide bir gemi kaptanı olan Choi Ma-Dol karakterini canlandıracak. O, insanlar tarafından 'gemilerin Jack Sparrow’u' olarak bilinmektedir ve gemi kaptanlığı yapan en genç kişidir. Onun karakteri, iyimser, arkadaş canlısı ve eğlenceli olduğu kadar da dik kafalı ve karizmatik birisidir.

Ayrıca Jeon So-Min ve Kim Ji-Suk’a dizide başrol karakterleri canlandırması için teklif götürüldü.

Jeon So-Min eğer teklifi kabul ederse dizide adadaki küçük bir süpermarketti işleten olan Oh Kang-Soon karakterini canlandıracak. Fiziksel olarak oldukça güçlü bir kadındır. Deniztarağı ve deniz hardalı toplamak için dalış yapmaktadır.

Kim Ji-Suk eğer teklifi kabul ederse dizide popüler bir ünlü olan Yoo Baek karakterini canlandıracak. Yoo Baek eski bir idol grubunun bir üyesiydi. Ancak şimdi hem popüler bir şarkıcı hem de popüler bir oyuncudur. Ününe ün katmak için iyi bir insan olmaya çalışmamaktadır. Egoist birisidir ve karşısındakini incitecek olsa bile acımasızca dürüst davranmaktadır. Bir gün, büyük bir skandala neden olur ve sular durulana kadar uzak bir adaya gönderilir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Age Ending in Nine Boy" dizisinin yönetmeni Yoo Hak-Chan oturmaktadır. Dizinin senaristliğini Lee So-Jung ve Lee Si-Eun yapmaktadır. Lee Si-Eun "Rude Miss Young-Ae Sezon 12" ve "High Kick! 3" dizilerini kaleme almıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task