Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Lee Jin-Wook’a "Voice" Dizisinin 2. Sezonundan Başrol Teklifi Götürüldü


Konu

Yeni #1
[Resim: leejinwook-voice2-teklif.jpg]


[i]Lee Jin-Wook’a OCN’in "Voice 2" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.

Dizinin 1. sezonunda da rol alan Lee Ha-Na ve Son Eun-Seo’ya geçtiğimiz günlerde teklif götürüldüğü doğrulanmıştı. Her iki oyuncunun teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiği bilinmektedir.

İlgili Haber: Lee Ha-Na ve Son Eun-Seo’ya " Voice" Dizisinin 2. Sezonundan Teklif Götürüldü + Erkek Başrol Oyuncusu Değişebilir

Lee Jin-Wook eğer teklifi kabul ederse dizide bir dedektif olan Do Gang-Woo karakterini canlandıracak. Keskin bir zekâya sahip olan Gang-Woo suç mahallini bir bakışta değerlendirip suçlunun eylemlerini ve ipuçlarını duygusuz bir ses tonu ile açıklamaktadır. Ailesi ile ilgili acı verici bir geçmişe sahiptir.

"Voice" dizisinde erkek başrol karakteri oyuncu Jang Hyuk canlandırmıştı ancak dizinin 2. sezonunda Jang Hyuk'un canlandırdığı karakterin olmamasına karar verildiği bildirildi.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.
[/i]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da