Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

YEO JİN-GOO, MİNAH VE HONG JONG-HYUN YENİ BİR DİZİDE BİRLİKTE ROL ALACAK


Konu

Yeni #1
[Resim: absolute-boyfriend-kadro.jpg]
Yeo Jin-Goo, 'Girl’s Day' grubundan Minah ve Hong Jong-Hyun romantik-komedi-fantastik türündeki "Absolute Boyfriend" dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Dizi, Japon Yuu Watase tarafından kaleme alınan "Absolute Boyfriend" ("Zettai Kareshi") adlı bir mangadan uyarlamadır. Ayrıca manga 2008 yılında Japonlar tarafından diziye uyarlanmıştır.

30 Mayıs’ta, dizinin yapım şirketi Apollo Pictures’dan bir kaynak üç oyuncunun da dizinde rol alacağını doğruladı.

Dizi, aşktan aldığı büyük bir yaradan sonra kalbinin kapılarını herkese kapatan bir kadının etrafında dönmektedir. Mükemmel bir erkek arkadaş olması için programlanan insan görünümlü bir android robot edinir.

Yeo Jin-Goo dizide android bir robot Young-Goo karakterini canlandıracak. Mükemmel bir erkek arkadaş olması için programlanmıştır. Minah dizide bir özel efektler makyaj sanatçısı olan Da-Da karakterini canlandıracak. Aşk konusunda kalbi kırıktır. Bu yüzden erkek arkadaş olarak kendisine Young-Goo adında android bir robot seçer. Ancak bir gün bir top star olan Ma Wang-Joon ile karşılaşır ve kendini Ma Wang-Joon ile Young-Goo arasında bocalarken bulur. Hong Jong-Hyun dizide popüler bir oyuncu olan Ma Wang-Joon karakterini canlandıracak. Da-Da’dan hoşlanmaktadır.

Dizinin yönetmenliğini "Flower Boy Ramen Shop", "Flower Boy Next Door" ve "Pretty Boy" dizilerinin yönetmeni Jung Jung-Hwa yapmaktadır. Ayrıca yönetmen Jung Jung-Hwa "Lost and Found" filminin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yapmıştır. "Mirror of the Witch" dizisini kaleme alan senarist Yang Hyuk-Moon, mangayı diziye uyarlayacak olan isimdir.

Dizinin çekimlerine Temmuz ayının başlarında başlanacak. Ancak dizinin yayın tarihi ve yayın kanalı henüz belirlenmedi.
Son Düzenleme: 28-07-2018, 20:41, Düzenleyen: Mlht34.
Cevapla
Teşekkür Edenler: Kwan Lee

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task