Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)Renk seçimi:

ROMANTİC DOCTOR, TEACHER KİM" DİZİSİNİN 2. SEZONUNDA ROL ALACAK İSİMLER KESİNLEŞTİ


Konu

Yeni #1
[Resim: o2GSRp.jpg]

Han Suk-Kyu, Lee Sung-Kyung ve Ahn Hyo-Seop, SBS’in "Romantic Doctor, Teacher Kim" ("Dr. Romantic") dizisinin 2. sezonunda birlikte başrolü paylaşacak.

Daha önce, Han Suk-Kyu, Lee Sung-Kyung ve Ahn Hyo-Seop dizide rol almaları için teklif götürüldüğü biliniyordu ve 18 Eylül’de yapılan açıklama ile üç oyuncunun da dizide rol alacakları doğrulandı.

Dizinin ilk sezonunda başrolü Han Suk-Kyu, Seo Hyun-Jin ve Yoo Yeon-Seok paylaşmıştı. Seo Hyun-Jin ve Yoo Yeon-Seok dizinin 2. sezonunda yer almayacak.

Han Suk-Kyu ilk sezonda olduğu gibi bu sezonda da dahi bir cerrah olan Boo Yong-Joo karakterini canlandırmaya devam edecek. O, kendi alanının en başarılısı olduğu kadar da bilge bir akıl hocasıdır. Bu yüzden de ona, 'Dr. Romantik' ve 'Öğretmen Kim' olarak adlandırılmaktadır. Başkaları ile sosyalleşmekten kaçınan garip bir doktordur. Eski püskü bir klinik olan 'Doldam'ı işletmektedir.

Lee Sung-Kyung dizide kalp cerrahisi bölümünde 2. sınıf öğrencisi olan Cha Eun-Jae karakterini canlandıracak. O, oldukça zeki ve kendine güveni tam birisidir. Hiçbir zaman bir başarısızlığa uğramamış ve cesareti kırılmamıştır.

Ahn Hyo-Seop dizide kalp cerrahisi bölümünde 2. sınıf öğrencisi olan Seo Woo-Jin karakterini canlandıracak. Her şeye alaycı bir şekilde yaklaşmaktadır ve bu yüzden yaşıtları ile iyi bir ilişki kuramaz. Ancak söz konusu cerrahi bir operasyon olduğunda konsantrasyonu ve becerileri ile profesörlerden büyük övgüler almaktadır. Bazıları onun psikopatik eğilimleri olduğunu düşünse de o kendisi için doğuştan yetenekli bir cerrah olduğunu düşünmektedir. Zorlu bir hayat yaşadığı için mutluluğa inanmamaktadır.

Dizinin yapımını Samhwa Networks şirketi üstlenirken dizinin ilk sezonunda olduğu gibi bu sezonda da Yönetmen Yu In-Sik ve Senarist Kang Eun-Kyung beraber çalışmaya devam edecek. Yönetmen Yu In-Sik daha önce, "Mrs. Cop" serisinin, "You're All Surrounded" ve "Vagabond" dizilerinin yönetmenliğini yapmıştı. Senarist Kang Eun-Kyung daha önce, "Where Stars Land" , "What Happens to My Family?", "Gu Family Book" ve "Bread, Love and Dreams" dizilerini kaleme almıştı.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın Ocak ayında yayımlanması planlanılıyor.
Son Düzenleme: 21-09-2019, 16:41, Düzenleyen: Mlht34.
Cevapla
Teşekkür Edenler: Kwan Lee

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task