Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

PARK SHİN-HYE YENİ BİR SUÇ FİLMDE ROL ALACAK


Konu

#1
[Resim: park-shin-hye.jpg]

Oyuncu Park Shin-Hye’nin "Call" adlı yeni bir filmde başrol karakterlerden birini canlandıracağı doğrulandı.

Film, bir telefon görüşmesi aracılığı ile farklı zamanlarda yaşayan iki kadının bağlantı kurmasını konu alacak.

Ayrıca 2018 yapımı "Burning" filmiyle büyük övgüler toplayan çaylak oyuncu Jeon Jong-Seo, diğer kadın başrol karaktere hayat verecek.

Park Shin-Hye filmde günümüzde yaşayan Seo-Yeon karakterini canlandıracak. Geçmişten bir telefon geldikten sonra, beklenmedik olaylarla karşılaşmasına rağmen güçlü kalmayı başarır. Park Shin-Hye’nin hayat vereceği bu karakter ile daha olgun ve ağır bir performans sergilemesi bekleniliyor.

Jeon Jong-Seo filmde geçmişte yaşayan Young-Sook karakterini canlandıracak. Bir gün, yaptığı bir telefon görüşmesi ile hiç beklenmedik bir şekilde gelecekte yaşayan Seo-Yeon (Park Shin-Hye) ile iletişime geçer. Bu telefon görüşmesi, hayatta kalabilmesi için tek umududur. Bu yüzden, tehlikeli seçimler yapmaktan kaçınmaz.

Filmin yönetmenliğini çaylak Yönetmen Lee Choong-Hyun yapmaktadır. Yönetmen Lee Choong-Hyun, 14 dakikalık bir kısa film olan "Ransom" ile önde gelen bir film festivalinde ilgi odağı haline gelmiştir. Bu film, onun ilk uzun metrajlı filmi olacak.

Filmin çekimlerine, üretim öncesi aşama tamamlandıktan sonra bu yılın Kasım ayında başlanması ve filmin önümüzdeki yıl Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.
Sol yanım; kalbim çok sevdiğim ve hep seveceğim  Heart
Son Düzenleme: 29-10-2018, 10:29, Düzenleyen: Kwan Lee.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task