Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

KORE HABER BAD GUYS" DİZİSİNİN FİLM VERSİYONU ÇEKİLECEK + FİLMİN ANA KADROSU AÇIKLAND


Konu

Yeni #1
[Resim: bad-guy-film.jpg]

OCN’in hit "Bad Guys" dizisinin film versiyonu çekilecek.

"Bad Guys: The Movie" adlı film, kanun tanımayan suçlarla mücadele etmek için gerçek suçlularla birlikte çalışan özel bir suç soruşturma ekibinin etrafında dönecek. Orijinal dizi ilk 2014 yılında yayımlandı ve 2017 yılında dizinin 2. sezonu yapıldı.

Ayrıca 26 Temmuz’da, filmin ana kadrosu açıklandı. Kim Sang-Joong, Ma Dong-Seok ve Kang Ye-Won dizide canlandırdıkları karakterlere filmde de hayat verecek. Buna ek olarak, Kim A-Joong ve Jang Ki-Yong filmin ana kadrosunda yer alacak. Ancak Kim A-Joong ve Jang Ki-Yong’ın hangi karakterleri canlandıracakları konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

Filmin senaristliğini "Bad Guys" ve "Bad Guys: Evil City" dizilerini kaleme alan Han Jung-Hoon yapmaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda "The Deal" filminin yönetmeni ve senaristi olan Son Yong-Ho oturmaktadır.

Filmin çekimlerine bu yılın Eylül ayında başlanması ve önümüzdeki yıl Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.
Son Düzenleme: 27-07-2018, 02:19, Düzenleyen: Mlht34.
Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da