Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

KİM SO-HYUN’UN "LOVE ALARM" DİZİSİNDE ROL ALACAĞI KESİNLEŞTİ


Konu

#1
[Resim: kim-so-hyun-love-alarm.jpg]


Oyuncu Kim So-Hyun, Netflix’in "Love Alarm" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

18 Ekim’de, oyuncunun ajansı E&T Story, Kim So-Hyun’un "Love Alarm" dizisinden gelen teklifi kabul ettiğini doğruladı.

"Love Alarm", yakınlarındaki birileri kendisi için romantik duygu beslediğinde kullanıcıyı uyaran bir uygulama kullanarak, aşkı bulmaya çalışan bir grup gencin etrafında dönmektedir. Ayrıca dizi, Cheon Kye-Young tarafından kaleme alınan popüler bir webtoondan uyarlamadır. Daha önce, Cheon Kye-Young’ın "Yebbeun Namja" adlı eseri, 2013 yılında "Bel Ami" adlı bir diziye uyarlanmıştı.

Kim So-Hyun dizide bir lise öğrencisi olan Kim Jo-Jo karakterini canlandıracak. Acı dolu bir aile geçmişine sahip olmasına rağmen neşeli ve kaygısız bir genç kızdır. Küçükken annesi ve babasını kaybetmiştir. Bu yüzden, teyzesi ile birlikte yaşamaktadır. Ancak, Jo-Jo için orada yaşamak kolay değildir. Bir gün, 'love alarm' adlı bir telefon uygulamasını kullanmaya başlar ve ardından yeni bir romantizme başlar.

Bu arada, Ahn Hyo-Seop’a dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü. Ancak ilerleyen zamanlarda oyuncunun bu teklifi reddettiği açıklanmıştı. Eğer oyuncu teklifi kabul etseydi, dizide popüler bir lise öğrencisi olan Hwang Sun-O karakterini canlandıracaktı. Sun-O zengin bir ailenin oğludur. Ancak ailesi tarafından sevilmemektedir.

İlgili Haber: Ahn Hyo-Seop ve Kim So-Hyun "Love Alarm" Dizisi Hakkında Nihai Kararını Verdi

Dizinin yönetmen koltuğunda "Fight My Way" ve "Oh My Venus" dizilerinin yönetmeni Lee Na-Jeong oturmaktadır.

Dizi toplam 8 bölümden oluşacak. Dizinini ilk bölümünün 2019 yılında yayımlanması planlanılıyor.
Sol yanım; kalbim çok sevdiğim ve hep seveceğim  Heart
Son Düzenleme: 21-10-2018, 14:06, Düzenleyen: Kwan Lee.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task