Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

JUNG YU-Mİ VE GONG YOO YENİ BİR FİLMDE TEKRAR BİRLİKTE ROL ALACAK


Konu

#1
[Resim: jung-yu-m--gong-yoo.jpg]


Gong Yoo "Kim Ji-Young Born 1982" filminde erkek başrol karakteri canlandıracak.

Geçtiğimiz ay Jung Yu-Mi’nin filmde kadın başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı.

Film, okulda, evde ve işinde cinsiyet ayrımcılığına maruz kalan sıradan Koreli bir kadının (Jung Yu-Mi) etrafında dönmektedir. Ayrıca film, Jo Nam-Joo tarafından kaleme alınan "82nyeonsaeng Kimjiyoung" adlı popüler bir romandan uyarlamadır.

Gong Yoo filmde Kim Ji-Young’ın (Jung Yu-Mi) kocası olan Jung Dae-Hyun karakterini canlandıracak. Eşinin yaşadığı değişimleri gördükten sonra onun hayatını anlamaya ve daha fazla şeyle ilgilenmeye başlar.

Bu film ile Gong Yoo ve Jung Yu-Mi üçüncü kez bir yapımda beraber rol almış olacak. Gong Yoo ve Jung Yu-Mi daha önce 2011 yapımı "Silenced" ve 2016 yapımı "Train to Busan" filmde birlikte çalışmıştı.

Filmin yönetmen koltuğunda kapsamlı bir oyunculuk geçmişi olan Kim Do-Young oturmaktadır. Bu film, Kim Do-Young’ın ilk yönetmenliğini yaptığı film olacak.

Bu arada, geçtiğimiz günlerde, Gong Yoo’nun "Seo Bok" adlı yeni bir filmde yer alacağı açıklanmıştı.

İlgili Haber: "Gong Yoo Yeni Bir Film İle Geri Dönüş Yapacak"
Sol yanım; kalbim çok sevdiğim ve hep seveceğim  Heart
Son Düzenleme: 21-10-2018, 14:10, Düzenleyen: Kwan Lee.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task