Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

HA Jİ-WON YENİ BİR DİZİ İLE EKRANLARA DÖNMEYE HAZIRLANIYOR


Konu

Yeni #1
[Resim: hajiwon-prometheus.jpg]


Ha Ji-Won’un "Prometheus" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı doğrulandı.

5 Temmuz’da, dizinin yapım şirketinden bir kaynak, oyuncunun dizide rol alacağını doğruladı. Ayrıca dizi proje aşamasındayken dahi Ha Ji-Won’un ana kadın karakter olarak düşünüldüğü ve karakterin Ha Ji-Won’a göre oluşturulduğunu belirtti.

Dizi, Nükleer silah alanında uzman bir grup bilim adamının ortadan kaybolması sonrasında geçekleşen olayları konu almaktadır. Daha önce yurt dışına gönderilen bir grup Kuzey Koreli bilim adamını denükleerleştirme sırasında ülkelerine geri gönderme kararı alınır. Ancak bu süreçte bilim adamları ülkelerine varamadan ortadan kaybolur. Güney Kore hükümeti ortadan kaybolan bilim adamlarını bulmak için bir NIS ajanı ve Kuzey Koreli bir sığınmacı görevlendirir. Araştırmaları sırasında önlerine gizemli bir kız ortaya çıkar.

Ha Ji-Won dizide bilim adamlarını bulmak için görevlendirilen NIS ajanı Chae Eun-Seo karakterini canlandıracak. NIS’deki 2. Takımın lideridir.

Dizinin bütçesi 30 Milyar Won (yaklaşık 27.9 Milyon Dolar) ve dizi Kore’nin en büyük ölçekli yapımlarından biri olacak. Dizinin yapım şirketi JL Media Group daha önce "The Princess’s Man" dizisinde çalışmıştı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise "IRIS", "The Slave Hunters" ve "Inspiring Generation" dizilerinin yapımcılığını üstlenmiş, aksiyon yapımlarında kendini kanıtlamış olan Choi Ji-Young oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın sonlarında yayımlanması planlanılıyor.
Sol yanım; kalbim çok sevdiğim ve hep seveceğim  Heart
Son Düzenleme: 26-07-2018, 22:48, Düzenleyen: M~Ali.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task