Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

EULACHACHA WAİKİKİ" 2. SEZONU İLE GERİ DÖNECEK


Konu

Yeni #1
[Resim: waikiki-3fragman.jpg]

JTBC, "Eulachacha Waikiki" dizisinin 2. sezonu hakkındaki planlarını açıkladı.

8 Haziran’da, JTBC’den bir kaynak şu şekilde konuştu: "Dizinin 2. sezonu şuan plan aşamasındadır. Dizinin yayın detayları ve oyuncu kadrosuna henüz karar verilmedi."

Geçtiğimiz Nisan ayında final bölümü yayımlanan "Eulachacha Waikiki" dizisi, iflasın eşiğindeki Waikiki konuk evini işleten üç kişi etrafında döndü. Dizinin ana kadrosunda ise Kim Jung-Hyun, Lee Yi-Kyung, Son Seung-Won, Jung In-Sun, Go Won-Hee ve Lee Joo-Woo yer aldı. Dizinin reyting oranları ortalama olsa da izleyicilerden olumlu yönde eleştiriler adı. Ayrıca izleyiciler dizinin 2. sezonu olmasını istiyordu.
Sol yanım; kalbim çok sevdiğim ve hep seveceğim  Heart
Son Düzenleme: 27-07-2018, 02:48, Düzenleyen: M~Ali.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task