Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Kimura Takuya ve Ninomiya Kazunari'den "Rüya Gibi İşbirliği" /// 4 Mayıs 2017


Konu

Yeni #1
[Resim: Kimura_Takuya-horz.jpg]


Alıntı:Kimura Takuya ve Ninomiya Kazunari, "Kensatsugawa no Zainin" adlı yeni bir filmde birlikte oynayacak. İlk kez birlikte aynı yapımda rol alacak yıldızlar için "Rüya Gibi İşbirliği" etiketlemeler yapıldı.

Gerilim türündeki film, Shizukui Shusuke'nin 2013 yılında yayınlanan romanından uyarlama ve yönetmenliği üstlenen isim ise Harada Masato. Merakla beklenen filmde Kimura ve Ninomiya, Tokyo'da görev yapan iki savcıyı canlandıracak. Filmde Kimura, Mogami Takeshi adında seçkin bir savcıyı, Ninomiya ise Mogami'yi akıl hocası olarak gören acemi savcı Okino Keiichiro karakterini canlandıracak. İki savcı da, orta okul çağındaki bir kızın öldürüldüğü ve şüpheli olarak Matsukura Shigeo adında bir adamın üzerine okların doğrultulduğu bir cinayet davasına atanır. Mogami (Kimura), Matsukura'nın işlediği suçu kanıtlamaya ve onu güvendiği adalete teslim etmeye kararlıdır. Ayrıca ölen kızın ailesinin taşıdığı ağır acının farkındadır. Okino (Ninomiya), Mogami'nin şüpheliyi suçlu durumuna getirme konusundaki ısrarlarından şüphe duyar. Tezatlıklar iki savcıyı karşı karşıya getirir ve gerilim doruk noktasına tırmanır.

"Kensatsugawa no Zainin" adlı filmin çekimlerinin Temmuz'dan Ağustos'a kadar sürmesi ve 2018'de vizyona girmesi planlanıyor.Kaynak: aramajapan
Çeviri: İlkayTuna


Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task