Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Jin Goo "Prometheus" Dizisinde Ha Ji-Won’a Eşlik Edecek


Konu

#1
[Resim: jin-goo-ha-ji-won.jpg]


Geçtiğimiz günlerde oyuncu Ha Ji-Won’un dizide kadın başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı.

İlgili Haber: Ha Ji-Won Yeni Bir Dizi İle Ekranlara Dönmeye Hazırlanıyor

30 Milyar Won’luk (yaklaşık 26.7 Milyon $) büyük bütçesiyle dikkat çeken "Prometheus", Nükleer silah alanında uzman bir grup bilim adamının ortadan kaybolması sonrasında geçekleşen olayları konu almaktadır. Daha önce yurt dışına gönderilen bir grup Kuzey Koreli bilim adamını denükleerleştirme sırasında ülkelerine geri gönderme kararı alınır. Ancak bu süreçte bilim adamları ülkelerine varamadan ortadan kaybolur. Güney Kore hükümeti ortadan kaybolan bilim adamlarını bulmak için bir NIS ajanı ve Kuzey Koreli bir sığınmacı görevlendirir. Araştırmaları sırasında önlerine gizemli bir kız ortaya çıkar.

Jin Goo dizide Güney Kore’de Kuzey Koreli bir sığınmacı olarak yaşayan Park Hoon karakterini canlandıracak. Bir zamanlar, Rusya’daki Kuzey Kore büyükelçiliğinde askeri görevli olarak çalışmaktaydı. Ancak beklenmedik bir durum ile karşılaşır ve Güney Kore’ye sığınma talebinde bulunur. Güney Kore’de bir rıhtımda günlük işçi olarak çalışmaya başlar. Bir gün, bir NIS ajanı, nükleer silah üzerinde çalışan kayıp Kuzey Koreli bilim insanlarını bulmak için birlikte çalışmayı teklif eder.

Dizinin yapım şirketi JL Media Group daha önce "The Princess’s Man" dizisinde çalışmıştı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise "IRIS", "The Slave Hunters" ve "Inspiring Generation" dizilerinin yapımcılığını üstlenmiş, aksiyon yapımlarında kendini kanıtlamış olan Choi Ji-Young oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın sonlarında yayımlanması planlanılıyor.
Son Düzenleme: 14-07-2018, 14:21, Düzenleyen: Kim So Ro.
Cevapla
Teşekkür Edenler: Kwan Lee

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task