Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

HANGİ K-DRAMA ÇİFTİ GERCEK OLDU – 1


Konu

Yeni #1
[Resim: 0-1.jpg]

Hepiniz Kore dizilerinde bir çifti canlandıran oyuncuların daha sonra gerçek hayatta da sevgili olduklarını ve hatta evlendiklerini duymuşsunuzdur."Peki, bu oyuncular kimler?" ya da "Kaçını duydunuz?" sizin için küçük bir araştırma yaptım.

Song Joong-Ki & Song Hye-Kyo
[Resim: 1.jpg]

Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo 2015 yılında çekimleri yapılan ve 2016 yılının başlarında yayımlanmaya başlayan "Descendants of the Sun" dizisinde birlikte başrol karakterleri ve aynı zamanda birbirlerini seven iki çiftti canlandırdı. Dizi bittikten sonra birçok kez birlikte görüntülendiler ve sevgili oldukları iddia edildi ama bu haberler her seferinde yalanlandı. Ta ki 5 Temmuz 2017 tarihine kadar… İkilinin sevgili olduklarının yanı sıra nişanlandıkları ve Ekim 2017’de evlenecekleri açıklandı. Hatta çiftin soy isimleri aynı olduğu için onlara Song – Song çifti denmektedir.

Ben ise bu çifti bir türlü yakıştıramayanların arasındayım. Ama tabi bu konu bize düşmez seven sevmiş birbirini önemli olan bu ve bize de mutluluk dilemek düşer.


Hyun Bin & Song Hye-Kyo
[Resim: 2.jpg]

Song – Song çiftinden önce Song Hye-Kyo’nun iki projesinde canlandırdığı çift gerçek oldu. Song Hye-Kyo 2008 yapımı "Worlds Within" dizisinde beraber rol aldığı oyuncu Hyun Bin ile 2009 yılında çıktıkları doğrulandı. Ancak bu ilişki 3 yıl sürdü ve çiftin 2011 yılının Mart ayında ayrıldıkları açıklandı.

Lee Byung-Hun & Song Hye-Kyo
[Resim: 3.jpg]

Song Hye-Kyo 2003 yapımı "All In" dizisinde beraber rol aldığı oyuncu Lee Byung-Hun ile 2003 yılında sevgili oldukları doğrulandı. Çok kısa bir sürenin ardından çiftin 2004 yılında ayrıldıkları açıklandı.


Lee Sang-Woo & Kim So-Yeon
[Resim: 4.jpg]


Kim So-Yeon ve Lee Sang-Woo beraber rol aldıkları 2016 yapımı MBC'nin hafta sonu dizi "Happy Home"da birbirlerini seven bir çifti canlandırmıştı. İkilinin "Happy Home" dizinin ortalarında birbirlerine ilgi göstermeye başlamış olduğu söylentileri vardı. 6 Eylül 2017 tarihinde çiftin sevgili oldukları açıklandı. Bu haberin üzerinden çok geçmeden çift evlenme kararı aldı ve 9 Haziran 2017 tarihinde evlendi.

ben bu çifti birbirlerini çok yakıştırıyorum. Big Grin

Joo Sang-Wook & Cha Ye-Ryun
[Resim: 5.jpg]

Joo Sang-Wook ve Cha Ye-Ryun 2016 yapımı "Glamorous Temptation" dizisinde beraber rol almışlardı. "Glamorous Temptation" dizisinde seven taraf Cha Ye-Ryun’un canlandırdığı karakterdi ve Joo Sang-Wook’un canlandırdığı karakter başka birisini seviyordu. Ancak gerçek hayatta kazanan Cha Ye-Ryun oldu. Çünkü Joo Sang-Wook ve Cha Ye-Ryun’un dizinin çekimleri sırasında yakınlaştıkları, daha sonraları çıkmaya başladıkları 27 Mart 2016 tarihinde ajansları tarafından onaylandı ve çift 25 Mayıs 2017 tarihinde evlendi.

Lee Dong-Gun & Jo Yoon-Hee

[Resim: 6.jpg]


Lee Dong-Gun ve Jo Yoon-Hee 2016 – 2017 yapımı "The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop" dizisinde birbirlerini seven bir çifti canlandırmıştı. Dizinin final bölümü yayımlandıktan bir gün sonra 27 Şubat 2017 tarihinde çiftin sevgili oldukları doğrulandı. Birkaç ay sonra da 1 Mayıs 2017 tarihinde ise çiftin yasal olarak evlendiği ve bir çocuk bekledikleri açıklandı.

DEVAMI GELECEKSmile

Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task