Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

"Handsome Guy and Jung-Eum" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti


Konu

Yeni #1
[Resim: hwangjungeum-teklif.jpg]


[i]Hwang Jung-Eum’un SBS’in yeni romantik-komedi türündeki "Handsome Guy and Jung-Eum" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı doğrulandı.

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Nam Goong-Min’in dizide erkek başrol karakteri canlandıracağı onaylanmıştı.

İlgili Haber: Nam Goong-Min’in "Handsome Guy and Jung-Eum" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Dizi, aşkı tamamen çözdüğüne inanan bir adamla (Nam Goong-Min) hayatının merkezini aşk üzerine kurmuş bir kadının arasındaki romantik hikâyeyi anlatmaktadır. Adam ve kadın tamamen zıt karakterlere sahiptir. Adam kendini bir aşk gurusu olarak görmektedir. Kadının ise en büyük hayali âşık olduğu bir adam ile evlenmektir.

Hwang Jung-Eum dizide çöpçatanlık şirketinde çalışan Jung-Eum karakterini canlandıracak. Eskiden bir dalgıç olan Jung-Eum hayatının aşkı ile tanışma hayalleri kurmaktadır. Ancak yaşadığı bir olaydan sonra bu hayalinden vazgeçmiştir.

Hwang Jung-Eum dizide rol almaya karar vermesinin nedenini, "Senaryoyu ilk okuduğumda hikâyenin heyecan verici olduğunu hissettim. Sanki bir yolculuğa çıkmak üzereyim gibi dizinin çekimleri başlayacağı için heyecanlıyım. Bu heyecan duygusunu izleyiciye göstermek istiyorum."  şeklinde açıkladı.

Nam Goong-Min ve Hwang Jung-Eum daha önce 2011 yapımı "Can You Hear My Heart?" dizisinde beraber rol almıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.
[/i]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task